Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor ittam rengeteg hülyeség...

Istvanka1991 kérdése:

Amikor ittam rengeteg hülyeséget csinálltam, buta voltam az emberekhez . Alltaban masnap meg is kaptam a magamét . Nagyon nagy lelkiismeret furdalasom van ez miatt . Varosba se szivesen megyek ki ez miatt már . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nemcsak akkor vagy buta, amikor iszol.
2017. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha huzamosabb ideig nem piálsz, megváltozik a viselkedésed. Ezt az emberek előbb-utóbb elkezdik érzékelni, és változni kezd a hozzáállásuk. De ebben türelmesnek kell lenni, a bizalmat csak fokozatosan lehet visszanyerni, senkitől nem lehet elvárni, hogy elhiggye, egyik napról a másikra már nem kell tőled tartania.
2017. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom nagyon sokat ivott,ezért nem szívesen láttam nálunk, rosszban voltunk emiatt. Majd egyik nap kijelentette hogy ő többet nem iszik. 30 évig napi szinten részeg volt. És tényleg nem ivott többet azóta sem. Nekem már az elég volt, hogy láttam, tényleg komolyan gondolja, és közeledtem felé. Neki pedig erőt adott az, hogy az unokáival lehet. Ha a környezeted tudja milyen nehéz az alkoholt letenni, akkor melléd állnak, mert biztos ők sem akarnak téged mindig utálni emiatt. De az igaz, hogy akarni kell és bizonyítani.
2017. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!