Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes még foglalkizni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeremiás Gábor kérdése:

Érdemes még foglalkizni a lánnyal, ha? 17/F

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszéltünk egy darabig, de elég távol élünk egymástól (kb. 220km) és már május elején megbeszéltük, hogy iskola, illetve gyakorlat után találkozunk, én már nagyon fel lettem spanolva, egyre közeledett a vége a gyakorlatainknak, már vettem neki ajándékot is, és aztán azt mondta lehet augusztusban találkozunk. Nagyon felidegesitett engem, mert tudja, hogy kedvelem, és hogy nagyon vártam már. Megéri ráírni és beszélgetni, mintha nem is haragudnék emiatt rá, vagy inkább hagyjam? Velem egykorú a lány.

#szerelem #csalódás #kacifántos #ígéretet tett #feldühített
2017. júl. 17. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjd. Kezdjük ott eleve ő neki gond hogy hogy mered kedvelni. Meg nyilván a távolság is gond. Ennyi . Lépj tovább ha neki nem megfelelő ez.
2017. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezel/kérdeztél rá nála, hogy előbb nem lenne kedved találkozni?


Ez a 220 km egy Budapest-Pécs távolság kb. Kora reggeli gyorsvonattal lemész és a késő estivel visszajössz. Ott meghívod egy ebédre, beszélgettek, sétáltok.


Amúgy ő is kedvel téged, vagy csak egyirányú a dolog? Ne hogy úgy járj, hogy augusztusban pedig majd rendszerint lemondja a találkákat.

2017. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából ha tényleg nem érdekled őt, ami sanszos abból, hogy elhalaszotta a talit, akkor úgy is csak halogatni fog minden időpontot. Azt lehet tudni, hogy miért nem akar találkozni? Ha tényleg nagyon érdekel, max írd meg neki, hogy neked ez rosszul esett és miét mondta le. Lehet, hogy jó oka volt rá. Ha meg hülye az indok, akkor hagyd. Egyébként azt is mérlegelni kell, hogy egyáltalán megéri-e a nagy távolság miatt. Kevés embernek sikerül a távkapcsolat, pláne évekig.
2017. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!