Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Általában mi a legnagyobb baj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mi a legnagyobb baj a rendes fiúkkal?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányoktól kérdezem, de minden válasz / vélemény érdekel.

Rendes fiúk alatt olyanokra gondolok, akik tényleg szerelmet keresnek, rendes kapcsolatot. Akik rendesen udvarolnak, próbálkoznak, stb. Gondolom mindenki érti.

Olyan válaszok, hogy "nekem nem rendes srác kell" vagy "egyáltalán nem kell kapcsolat" nem izgatnak.

18/F



2017. júl. 17. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
A rendes fiúkkal nincsen baj,inkább a beképzeltekkel.Mindenki rendes fiút akar magának,csak ez nem mindenhol adodik.És rendes fiú elég kevés van.
2017. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem a rendes fiúkkal van a baj, pont ellenkezőleg. Azokkal a lányokkal, akik csak buliznak, vihognak, isznak, és csak úgy összevissza d ugnak. Igen, most egy hatalmas sztereotípiát mondtam, de sajnos ennek is megvan az alapja.

Nehéz olyan lányt találni, akit nemcsak a buli érdekel, aki értelmesen és igényesen ki tudja fejezni magát, akit a tanulás is érdekel, nemcsak a pia meg a kötöttségek nélküli szex. De vannak ilyen lányok is, hidd el, csak meg kell találni.


L/19

2017. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nincs baj velük. Csak nem a megfelelő (hozzájuk illő) lányok között keresgélnek...
2017. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mi számít hozzájuk illőnek? Egy ilyen srác nyilván nem fog éjszakai pillangóknál próbálkozni, ős is a saját ligájában keresgél, de az összes igényét / standardjét nem adhatja fel.

"Nincs velük baj", de elvárások sincsenek velük szemben? Aminek ha nem felelnek meg már nem is érdekelnek? Ne ilyen szőke herceg kaliberű srácokra gondoljunk, de gondolom mindenkinek vannak igényei amiknek néhány srác, legyen bármennyire rendes, nem felel meg. Mik ezek általában?

Sok kérdés lett, bocsi :'(

2017. júl. 17. 16:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem nagyon léteznek.:/ (legalábbis engem nem szoktak megtalálni)
2017. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ez a ,,liga" szófordulat megmosolyogtatott.


A legnagyobb baj az, hogy az embereket focicsapatokként kezeled és ez magával ragadja azt a rögeszmét, hogy a Sheffield United (ami az angol harmadosztályban játszik) nem kezdhet ki a friss Premier League bajnokkal, a Chelsea-vel, mert kikapna 12-0-ra.


De megpróbálok e szerint válaszolni mert megtetszett. :D


Ha te Sheffield Unitednek érzed magad, akkor az is vagy és az is maradsz. De az egész csak fellépés, önbizalom kérdése és a csaj elhiszi, hogy Chelsea vagy.


Nem cél, hogy Chelsea legyél, hanem az kell, hogy Chelsea-nek nézzenek és ehhez el kell hinned magadról, hogy igen, én Chelsea vagyok! És mennyi de mennyi olyan van a környezetemben, akit Chelsea-nek néznek de közben csak egy Sheffield... :D


A lányok egyébként szeretik az izgalmat, de nem szeretnek unatkozni. Azokat az embereket részesítik előnyben, akik képesek érzelmeket kiváltani belőlük a negatív értelemben is. Ezért vonzóbb opció számukra a ,,rosszfiú".


Ezért kell, hogy legalább Chelsea-nek látszódjál. Minden futballista Angliában a legjobb csapatban szeretne játszani és itt a lányokat nyugodtan felfoghatod játékosokként.


Két dologért elnézést kérek:

1. Imádom az angol focit.

2. Ha egy-egy lány lealacsonyítónak veszi azt, ha ő csak egy futballjátékos és kérem, hogy nézze át a kontextust.


Üdv


21F

2017. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Most ez komolyan nem logikus?:D

Eleve egy kisebb közösséget nézel, ráadásul ezek mind "rendes kapcsolatot" keresnek, tehát sokkal jobban megválogatják hogy kivel állnak össze.

2017. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nehezebb barátnőt találnod, mert balfsz vagy, másrészt meg kisebb az esélye, hogy pont egymásra találtok.

Matek nem ment soha, igaz? :D

2017. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A rendes fiuk altalaban rogton erzelmekkel kezdik, kisfiunak, erzelmesnek tunnek, ami a csajoknak nem kell, majd csak kapcsolaton belul. Ez miatt altalaban baratzonazva vannak.
2017. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a fél karomat odaadnám egy rendes fiúért, hidd el. Nincs velük semmi probléma, sőt számomra csak ők a nyerők. Inkább az a baj, hogy sokan kihasználják őket. Hogy miért? Mert rendesek, mert szerintük bármit el lehet velük játszani. Legalábbis én a környezetemben ezt látom, hogy egy idő után "átfordítják" őket, és volt-nincs rendes fiú. Szóval szerintem maradj rendes, és a megfelelő lánynak tetszeni fogsz. Ha valakinek emiatt nem kellesz, az csak őt minősíti ;)

16L

2017. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!