Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátom az utóbbi időben,pontosabban amióta találkoztunk,nem fordít rám annyi figyelmet mint előtte. Nagyon nagyon ritkán tudunk találkozni a távolság miatt,és az utolsó találkozó nagyon jó volt,ő is jól érezte magát,és most mégis...a találkozón ölelkeztünk,lehetséges ez változtatott benne valamit?

17/L 18/F



2017. júl. 26. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha engem valaki átölelnélek többet keresném :) lehet sok dolga van
2017. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkább úgy fogalmaznék,semlegesen szól hozzám. Semmiféle érzelmet nem mutat,és nem igazán értem miért.

Az az ölelkezés más volt..mintha egy pár lettünk volna. Ezért is hiszem azt egy kicsit,hogy ez valamit megváltoztatott benne,csak így nem tudom mit is kéne tennem.

2017. júl. 26. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet! Valóban, lehet, hogy a legutóbbi találkozás alkalmával rádöbbent, hogy többet is érez irántad, és vonzódik hozzád, de nem meri ezt elmondani, ezért próbálja magát távol tartani tőled.


Az is lehet, hogy valamivel akaratodon kívül megbántottad. Lehet, hogy már nem is emlékszel rá, de valami apróságon felkapta a vizet, és emészti magát.


De igazából olyan is előfordulhat, hogy megismert egy lányt, aki tetszik neki, csak még nem akart / mert róla beszélni, és Ő vonja el annyira a figyelmét, hogy veled már nem foglalkozik úgy, mint korábban.


Beszéld meg vele a dolgot, akkor kiderülhet, mi lehet az oka. :)

2017. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet:)
2017. júl. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!