Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, miért viselkedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Évek óta szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba (tudom, nem lenne szabad, de ezt egyszerűn nem lehet megtiltani. Ha úgy érzek, akkor úgy érzek). Néha váltottunk pár szót, de semmi több. Azutóbbi pár hónapban megváltozott a helyzet, és egyre többször kereste a társaságomat. Egész jól elvoltunk, minden nap beszélgettünk. Aztán egyszercsak elkezdett távolságtartóbb lenni, és a legjobb barátomat arról kérdezte, hogy én szerelmes vagyok e belé. (Ő hirtelen nem tudta mi lenne a legjobb, ezért letagadta) Azóta valahogy nem beszél velem. Szerintetek végig friendzone volt és inkább tartja a távolságot? Miért csinálhatja ezt? 15/L
2017. máj. 27. 17:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem ezt nincs is értelme Annak hogy megtiltják ezt. Lehet hogy közben megtetszettél neki és ezért viselkedett furábban. És amikor megtudta hogy nem vagy szerelmes belé elszomorodott. Szerintem beszéld ezt meg vele. De úgy kezd hogy van-e valami baja.
2017. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. máj. 28. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, tényleg beszéld meg vele, mert szerintem van esély arra hogy te is megtetszettél neki. Egyik szünetben menj te oda hozzá, vagy az jobb ha suli után mész oda hozzá, mert akkor van időtök és elején kérdezz valami általánosat aztán hozd fel hogy van e valami baj és így szépen lassan ussatok el odáig hogy te elmonod neki hogy mit érzel iránta
2017. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!