Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátból több, hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátból több, hogyan?

Figyelt kérdés

19/f vagyok, az egyik legjobb barát barátnőm is ugyanennyi!


4 évig osztálytársak voltunk, nagyon jó barátok lettünk, de mióta bekerültünk az egyetemre, sajnos csak hetente vagy kéthetente tudunk találkozni, akkor sem kettesben, hanem egy közös baráti társaságunkkal! Igaz minden nap beszélünk facebook-on, de az nem ugyanaz.


Amióta nem találkozunk nap, mint nap, azóta tudom, hogy többet érzek iránta, mint szimpla barátság!


Na de most jön a gond! Múlthéten arról beszélt nekem, hogy van egy srác az egyetemén, akivel tök jóba lettek, de a gyerek bepróbálkozott, hogy mi lenne, ha nem csak barátság lenne köztük! Ő meg kapásból leállította, hogy ő baráttal sosem jönne össze.


Mellesleg mindig kérdezi, hogy az egyetemen megismertem e valakit + mondja, hogy egy főnyeremény vagyok, jó nincs az a hű de jó testem, mert elég vékony vagyok, de magas, valamennyire jóképű, elég jó a megjelenésem (stílusom) és ugye a belső tulajdonságaimat imádja.


Na valami tanács!



2015. nov. 1. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne légy mulya!!!!!!! (Ha eddig az is voltál.)
2015. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 InezH válasza:
Fel a fejjel és ugorj fejest! Egyszer élünk! Ne legyen benned életed végig, hogy mi lett volna ha.... Inkább legyen az, hogy megtettem legalább!:) Ne félj hanem cselekedj!:)
2015. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén mondd meg neki, hogy hiányzik, és szeretnéd, ha több lenne köztetek, persze ne ilyen nyersen, hanem kedvesen, akár viccelődve is, de mindenképp mondd el neki, nincs sok vesztenivalód, legfeljebb elutasít, de a leírtak alapján nemhiszem, hogy megtenné :)


Sok sikert :)

2015. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt volta remek alkalom! Halloweenre tököt kérhettél volna, mert te láthatólag még nem találtad meg a sajátodat.
2015. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!