Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljanak a ronda és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljanak a ronda és szerencsétlen fiúk? Lehet e barátnőjük?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet barátnőjük mert én is egy elég Vissza taszító fiú vagyok mégis van barátnőm szerintem ha mindenki elfogadná magát ahogy van akkor minden könnyebb lenne ti mit gondoltok erről?

2017. aug. 2. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
kölcsön adod a barátnőd ? ^^ :P xD
2017. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Én elfogadtam, hogy ronda vagyok, és majdnem össze is jött egy lánnyal.

Mondjuk ő is ronda volt, de punci az punci.

2017. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy gondoltam hogy nincsenek ronda emberek. Mindenkiben lehet találni valamit amiért szépnek mondjuk és én pl szoktam is találni.

Szóval szerintem simán lehet barátnőjük a "ronda" fiúknak is.

Persze amikor ezt ki szoktam jelenteni mindig megkapom hogy milyen naiv és gyerekes vagyok :D De ez van.

2017. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van mindenkiben van valami szép akkor is ha szemmel nm látható
2017. aug. 2. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se vagyok "hűha" de nagyon szép lány.

De mégis megtaláltam az igazit.

14/L

2017. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az igazi elég erős kijelentés ebben a korban (én is 14 vagyok). De ettől függetlenül sok boldogságot nektek, nem akarok ünneprontó lenni!:)


Amúgy meg mindenkinek lehet barátja/barátnője. Szerintem vannak ronda emberek. De belülről lehetnek szépek. A személyiség fontosabb egy kapcsolatban. Másrészt mindenkinek mást jelent a szépség, csúnyaság. Nem vagyunk egyformák. Harmadrészt a kisugárzás az egyik legfontosabb.

2017. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!