Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esély? MELEG KÉRDÉS!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? MELEG KÉRDÉS!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe őrülten szerelmes vagyok, de egyelőre nem viszonozza, pedig korábban azt mondta, hogy kedves, aranyos vagyok és tetszek is neki. Privátban írok részleteket.

Köszi előre is!

Homofóbok, gyűlölködők kíméljenek.



2017. aug. 6. 10:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Próbálom megfejteni, miért kellett ezt ideböfögnöd, 1-es.

Ártottam neked valamit?

Bántottak?

Titokban meleg vagy és titkolod?

Valami nagy problémát próbálsz ezzel ellensúlyozni?

Valamelyik ezek közül.

2017. aug. 6. 11:12
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy?


Kivancsi heterok, melegek stb irhattok

16f

2017. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Érdekelne a dolog, szóval nyugodtan írj privátot :) sajnos olyan helyen vagyok, ahol nem sok meleg embert tudok megismerni, pedig sok minden érdekelne az életetekből, nem vagyok homofób.

18F - Hetero

2017. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
"Csak azt mondtam hogy muzik" :D Az első vagyok.
2017. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

"Meleg a helyzet, de mi ez a szett? Hogy áll teneked az a fulkepp? Rajtad a csőgatya, rajtam a csá RTM-GARAGE hipp hipp hurááá!!!"

Ne haragudj, semmi bajom a melegekkel, csupán eszembejutott. :D

Sok sikert!! :)

2017. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondtad neki egyáltalán hogy szereted ? , lehet hogy félénk a fiu vagy nem tudja hogy mi a helyzet ilyenkor nem tudja hová tenni ,egy biztos , mond meg neki hogy szereted és hogy ő kell kezdjen az öleléssel puszival ,csókolozással ... , az is lehet hogy önbizalomhiányos nem tudja felfogni hogy szereted őt , irok privit is ha akarod , valami kérdésed még van írj rám nyugodtan
2017. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem nagyon tudok segíteni, de ha írsz privit, akkor lehet tudok mondani valami okosat :D
2017. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is privif, kiváncsi vagyok. :)
2017. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
privit plz :)
2017. aug. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!