Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat? Nektek működik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Nektek működik?

Figyelt kérdés
Akik távlapcsolatban élnek, és mondjuk háromhavonta egyszer látják egymást, azok hogy bírják ki? Nem nehéz megbízni a társatokban? Ha nagyon sok ideig nem találkoztok, akkor honnét tudjátok, hogy a társatok még mindig szeret titeket, és nem kezdett ki másokkal? Normális válaszokat kérnék, és csak olyanok válaszoljanak, akik távlapcsolatban élnek. Akiknek a párjuk a szomszéd utcában lakik, azok nem hinném, hogy tudják, milyen érzés valakit hónapokig nem látni. Előre is köszönöm.
2017. aug. 7. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én véleményem az hogy iylen nem létezik. :D Max nagyon kivételes esetekben.pl több évnyiegyütt élés után stb... pl anyagi okok miatt ki kell mennie a férfinak külfödlre melózni.De úgy hogy meg ismersz valaki és úgy távkapcsoalt esélytelen.
2017. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar tavkapcsolatom..300 kilometerre volt tolem. veigszenvedtem..de jobb lett hogy vege volt ebbe nagyon keservesen bele lehet bolondulni..1 evig tartott mire kihevertem de azota minden oke. Szerintem ha fiatal vagy ne kezdj ilyesmi kapcsolatba mert nehezen megoldhato a talalkozas..munka tanulas penz stb...nagyon nehez. aki lazabb kapcsolatban is megvan annak nyilvan konyebb de nem biztos hogy mindket fel igy gondolkodik. kerulni kell hogy olyasvalakivel ismerkedj aki messze van mert nagyon fog fajni...es a megcsalas..semmire sincs garancia. olyan is megcsalhat aki kozel van hozzam. akar egyutt is lakhatsz vele.
2017. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat az nagyon rossz , én ugy vagyok hogy bicajjal 15 percre van a barátnőm és mégis a nyári vakációban még nem is találkoztunk egyszer csak az elején és akkor is morcos volt ,egyszer még láttam és csak intettünk egymásnak bizonyos okok miatt csak ennyit tudtunk , nagyon hiányzik pedig itt van egy hajitásnyira 😞😞😞 , remélem majd jövő vakációba jobb lessz a helyzet , utoljára másfél hónapja találkoztunk de tarsuk a kapcsolatot és szeretjük egymást , eleinte féltem attól hogy megcsal ,de már 4 hete nem félek ettől és teljesen megbízok benne

Sajnos csak akkor fogunk találkozni legközelebb nagy valószínűséggel mikor vége lessz ennek a nevetséges retkes vakációnak 😟😢😢😢😢😥 , mikor megkezdődik a suli akkor majd heti 5 napot fogunk találkozni ,ha megint nem fog kitalálni valamit :-( :-( :-( :-( :-( , remélem hamar eltelik már ez a retkes hónap , és végre kezdődik a suli :) ,hát igen ennyi ,, ha megbízol a társadban nem fogsz azon rágodni hogy megcsal azon viszon nagyon felörlöd magad hogy nem tudtok találkozni s főleg amikor találkoztok morcos lessz és fura viselkedésü hozzád ,akkor már azon fogsz gondolkodni hogy szakitotok s hogy már nemszeret... Mikor szembesíted akkor azt mondja szeret csak rossz napja volt ... Hát ez nagyon fájdalmas nagyon az 😞😕😟😞 ,hát igen várom a sulit .... , a távkapcsolat nagyon rossz nagyon nagyon rossz ,viszont fiatal korban ha hosszú kapcsolatot akarsz akkor elönyös asszem de nem biztos .... ,,,,,, 16|F Budapest

2017. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma szakítottam a barátommal, akivel távkapcsolatban voltunk 270 kilométerre laktunk egymástól. Nagyon rossz érzés hogy vége, de kicsit meg is könnyebbültem😩😩
2017. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!