Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a távkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a távkapcsolat működik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú interneten,ismerkedtem meg vele. Minden nap beszélünk,kicsimnek és drágámnak hívjuk egymást. Az a baj,hogy nagy a távolság köztünk! Szerintetek mi lesz ebből? Nagyon szeretem!

2016. aug. 25. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amíg élőben nem találkoztok csak plátói szerelem marad :)

Ha megvolt a találkozás egy vagy több alkalommal és úgy érzitek összeilletek, érdemes várni, akkor hajrá. Én fél évet kibírtam távkapcsolatban, míg ki kellett utaznom külföldre, úgyhogy működhet.

2016. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Nekem volt, de mindkettőnknek volt autója, és kb. 1,5 óra távolság volt köztünk. Így tudtunk rendszeres élőben is találkozni.

De ha nagy a távolság és nincs lehetőség rendszeres találkozásra, akkor nem működik.

2016. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Tapasztalat. :)
2016. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Tapasztalat ;)
2016. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ.
2016. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
3: Ne irkálj már baromságokat, az hogy neked egyszer működött és a rózsaszín ködtől fűtve úgy érzed most meg kell írnod a tutit meg smilezgatni, attól a távkapcsolat az esetek döntő többségében egy nem működő, halott ügy, amiért kár is vele próbálkozni.
2016. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valakinél működik nem mond butaságot, csak megosztja a tapasztalatát. Egyébként nálunk is működik. Ha két ember szereti egymást és mindketten akarják akkor megtudják oldani.
2016. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább nem. De igazából pénz kérdése szerintem az egész:D drága a benzín vagy a buszpénz...de ha mondjuk ezek a dolgok nem számítanának akkor leszarnám, mert mondjuk hetente kivennék 3 napra egy hotelben egy szobát aztán kiélnénk magunkat stb ...csak szerintem nem mindenkinek van hetente 50 ezre egy másik emberért mégha esetleg nem pénz érte.
2016. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is féltem a távkapcsolattól eleinte, de nekem eddig működőképes. Szintén neten ismerkedtem meg a sráccal, 8 hónapig csak ott beszéltünk minden nap, illetve skypeon órákat. Ezután találkoztunk, két jhónapja vagyunk együtt lassan, igaz csak szombatonként találkozunk, de eddig nem lett ebből egyikünk részéről sem probléma, nemsokára bemutat a szüleinek is. :)

2016. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát nem is tudom, van akinek működik, van akinek nem. Én személy szerint nem hiszek benne és tuti nem lennék benne :) Alapból nehezen bízom meg a másikban, hát még akkor ha soha nem találkoztunk.
2016. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!