Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan döntsek? Vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Vagy mit csináljak? Belemenjek? Help me please. Nagyon tanácstalan vagyok. (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Na szóval.

Van egy srác akivel egy hónapja beszélünk facén. Még nem taliztunk. Egyszer megkérdeztem bele is ment csak mindkettőnknek dolga akadt. Amugy elég messze lakik (3órára) és ez is elbizonytalanít. Az igaz hogy nagyon megkedveltem de akkor is. Egy héten egyszer tudnánk talizni. És azért az egy kapcsolatba hát elég kevés. Meg nem is ír. Ezt ugy értem hogy egyszer olyan mintha minden renben lenne máskor meg mintha már nem is akarná ezt az egészet. Jó mondjuk elég sokáig dolgozik de szerintem azért 5 percet szánhatna rám. Azt se tudom h. Mi van köztünk szal ja.

Nm tudom eldönteni h. Folytassam vagy ne. Csak ha nm folytatom akkor biztos megbánnám és hiányozn is. De ha folytatom az meg lehet hogy nm lesz olyan jó nekem.

Köszi a segítséget!



#tanácstalanság #Távkapcs.
2016. okt. 12. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
16/l
2016. okt. 12. 13:21
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Nézzük a tényeket.

- 3 óra nem a világ vége, nekem pl teljesen vállalható táv lenne. (Persze, ha ő az a típus, aki "bármit megtenne érted", viszont felülni a vonatra már lusta, akkor inkább felejtős.)

- Hogy heti 1 találkozással mennyire lehet egy kapcsolatot fenntartani, az egyéntől függ. Életem eddigi legnagyobb szerelmével kéthetente tudtunk csak találkozni, és mégsem éreztük azt, hogy fú, de rossz lenne. Persze hozzá tartozik, hogy természetesen a napi bőséges beszélgetés megvolt, ami az internet és a mobiltelefonok korában elvárható. De ha neked így nem menne, akkor felesleges belekezdeni.

- Előbb talán ismerjétek meg egymást, és ha valami konfliktushelyzet van, azt próbáljátok megoldani, ne pedig egyből inkább hagyni a fenébe az egészet. Gondolok itt erre a "nem ír" dologra. Azt sem tudod, hogy miért nem ír. Ahelyett, hogy megkérdeznéd, hogy hogyhogy nem ír, inkább messzemenő következtetéseket vonsz le. Elárulom: ilyen hozzáállással szintén felesleges belekezdened. (A leírtakból persze az sem tiszta, hogy mit takar nálad, hogy nem ír? Azt, hogy napokon át elolvassa, amiket írsz neki, de amúgy tojik rád, vagy azt, hogy csak este ír, miután már hazaért a munkából, és pihent egyet? Mert nem mindegy.)

2016. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges belekezdeni
2016. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátommal is hetente egyszer-kétszer találkozunk,néha csak kéthetente,mert hétköznap csak estére ér haza suliból és van,hogy hétvégén nem jön össze a találkozás.De szeretjük egymást és jól megvagyunk,persze azért nagyon hiányzunk egymásnak.
2016. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!