Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, szoktatok így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szoktatok így viselkedni a legjobb barátotok nőjével? Miért? (többi lent, hosszú lesz)

Figyelt kérdés

A párom (20 éves) 3 legjobb barátja (25-28 éves férfiak) egyszerűen ki nem állhatnak, pedig nem adtam rá semmi okot. A páromat minden nap csesztetik mióta együtt vagyunk, hogy mekkora a papucs lett, és biztos miattam nem jár velük bulizni és én fogom vissza őt.. Pedig ez nem így van. Bármikor mehet amerre akar ha úgy tartja kedve, sőt én szoktam neki mondani, hogy ne feledkezzen meg a srácokról és ne hanyagolja őket miattam. Erre ezt kapom/kapjuk vissza, hogy csesztetnek telefonon (napi 20 hívás, sms-ek), facebookon.

Velem kb 1 mondatot nem váltott még egyikük sem, max köszönnek (vagy még azt sem) ha 2 órán át vagyunk egy társaságban, ők akkor sem "barátkoznak", csak tesznek néhány csípős megjegyzést.. Pl "nem kéne ennyit k*rvára költened" - mondják a páromnak. Persze ez csak vicc...

Eközben a párom felől annyit tapasztalok, hogy amíg velük vagyunk, néha néha rámnéz, de amúgy semmi. Még a kezemet sem fogja meg, tartjuk a "tisztes távot", gyakran méterekkel arrébb áll tőlem... Aztán ha ismét kettesben maradunk, megint dúl a szerelem, minden szép és jó lesz.

Ez baromi rosszul esik.

Miért viselkednek így? Ha tényleg legjobb barátok, nem inkább örülniük kéne, hogy a pajtásuk végre talált valakit aki szereti és akivel boldog?

És a párom miért "olyan" velem előttük? Számomra ez már megalázó, eddig egyik párom se volt ilyen velem, se a barátaik.. Nem értem. 2 hónapig bírtam, lassan már arra jutok feladom ezt az egészet. Legyenek boldogok 4-esben a barátaival, én meg koccolok, nekem ez sok, nem látok megoldást mivel butaságnak érzem ezt az egészet amit produkálnak.



2012. dec. 30. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A barátai bunkók!
2012. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hagyd ott ez a srác komolytalan!
2012. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Olaj!
2012. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Petty Clown ***** válasza:
Az ilyen srácot hamar lapátra kell tenni!!!
2012. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A barátod valószínűleg veled akar lenni csak túl gyáva ahhoz hogy a haverjai előtt is felvállalja ezt, a barátai meg bunkók
2012. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez tény, hogy a barátai előtt nagyon sok mindent inkább letagad, csak hogy ne csesztessék.. most is pl. semmi kedve egy külföldi kiruccanáshoz, de inkább elmegy velük majdnem 2 hétre, minthogy megmondja az igazat, hogy nincs kedve.. Nekem sír, hogy mennyire nem akar menni, nekik meg jópofizik: "úúúú rohadt jó lesz már alig várom" bla bla.. Nem értem...
2012. dec. 30. 13:12
 7/14 anonim ***** válasza:

irigy bunkó barátai vannak. én a helyében jobban megválogatnám a barátaimat.

lehet, hogy amíg te nem voltál, rajta élősködtek a haverjai és anyagilag is lehúzták, most meg szarban vannak.

25-28 évesen már lehetne több eszük is, ilyenkor már a családalapításon is túl kellene lenniük. fura, hogy felnőtt embereket csak a szórakozás éltet és szerintem kihasználják a barátodat.

én már beintettem volna a középső ujjamat nekik...

az ilyenek nem barátok.

2012. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyet tudsz csinálni. Megmondod neki, hogy vagy a "barátai", vagy te.
2012. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a barátod kétszínű.

ha nem volna kedvem elmenni valahova, nem nyavalyognék neked, hanem nem mennék el. szerintem ebben a játékban csak vesztes lehetsz.

2012. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Irigy , idióta, éretlen, nőgyűlölő tahók a kedves párod "barátai". Én a helyedben elgondolkoznék azon a mondáson, hogy embert barátjáról, madarat tolláról...
2012. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!