Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem lesz már esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz már esélyem?

Figyelt kérdés

Velem lehet a baj?

15 éves vagyok és már volt egy barátnőm, de ő szakított velem, pedig mindent megadtam neki.. :(

Nagyon magányosnak érzem magam és tudom, hogy még van időm, de mégis, az érzés, hogy van mellettem valaki nagyon hiányzik és minden lány elkerül :(


nem vagyok egy szépségkirály, de azért annyira ronda szerintem nem vagyok, hogy ne kelljek senkinek


nem találok egy olyan lányt sem aki bejön nekem és én is bejönnék neki, pedig az elvárásaim sem magasak.. (bár a mai világban...)


Valaki tudna esetleg segíteni, hogy mi lehet a gond?


Külső: 184cm magas, barna szem, fekete haj, 63kg, sportosabb testalkat


Belső: kedves, intelligens, segítőkész, szerető vagyok, viszonylag tág az érdeklődési köröm, imádom a zenét, hobbim a motorozás és motorszerelés


15/f



2017. aug. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha magaddal foglalkozol és nem görcsölsz a szerelemért. Befog kopogni akkor amikor te rendben vagy. Ne te keressd mert nem találod meg. Hanem hadd találjon rád akármikor. Csak hát ismerdd meg előtte az igazit
2017. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem ezzel minden korodbeli így van. 15/L
2017. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ez ag érzés bár nekem "hivatalosan" még nem volt pasim. Én is csak annyit tudok mondani hogy veled semmi baj, és hogy türelmesen várj! Legyél a barátokkal, fogalald el magad lehetőleg vmi társas dologgal mert eljön az igazi csak ki kell várnod!
2017. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!