Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy elvesztettem?

Figyelt kérdés
Tudom sokan feltették már a kérdést,de mindenki egy egyedi eset. 14 éves vagyok a barátommal akivel megtörtént lassan 5 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást a szüleim is jóban vannak a fiúval,és igen tudom ha megtörtént fel kell válalni,viszont nem tudok neki kezdeni sehogy sem.

2017. aug. 12. 01:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
En elsonek anyukamnak mondanam el, hogy kepzelje ez meg ez tortent, lehet meg el is lat par jo tanaccsal. Aztan majd anyud ugyis tovabb adja apukadnak. Az eleg ciki lenne ha apukad ele allnal hogy "apa kepzeld nemreg lefekudtem egy fiuval":DD
2017. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Captain Logic ***** válasza:
80%
A dolog súlyossága függ attól, hogy védekeztetek-e.
2017. aug. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
minek kell elmondani?egyáltalán nem értem miért kéne bárkinek is tudnia rajtatok kívül
2017. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Én anyukámnak elmondtam, apukámnak nem, de szerintem sejti:D

Amugy tudod a méhecskék:D

2017. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Ezt mégis miért kellene elmondani a szüleidnek? Mindenki azzal dug, akivel akar és senkinek se kell reklámozni, hogy dugtál. Max azt az esetet tudom elképzelni ha teherbe esel 14 évesen. Akkor azért nem árt ha tudnak róla a szülők is, mivel te még gyerek vagy és nem igazán tudnál nulla keresetből felnevelni egy gyereket.
2017. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Természetesen védekeztünk...ez egyertelmű...azért gondoltam,hogy elmondanám anyukámnak mert mégis csak 14 vagyok...és igen persze tudom,hogy ez föképp kettőnkre tartozik párommal,de megszeretném vele osztami csak kissé félek a reakciótól
2017. aug. 12. 12:52
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Romák vagytok amúgy? Mert náluk nem jelent problémát 13-14 évesen hártyát repeszteni.

Akkor elmondhatod, még örülne is anyukád, mert több dellát húzhat le az államtól.

2017. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Anyukád már tudja.

Mert ő az anyukád. Amikor elveszíted, megváltozik picit a viselkedésed.


Apádnak sose mondd el! Soha!

2017. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem kenyerem a faji megkülönböztetés,de válaszolva a kérdésre nem,teljesen magyar nemzetiségűek vagyunk...

Hát nem hinném,hogy anyum észre vette volna.

2017. aug. 12. 13:18
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem történt semmi baj, akkor nem feltétlenül kell rögtön beleavatni anyukádékat, én arra gondolok, bár én nem tudom. Hát szerintem, hogyha akarod, akkor csak odaállsz eléjük, és elmondod. Nem nagy kunszt. Jó, hát 14 évesen még talán fiatalka vagy ehhez, lehet, hogy megrökönyödnének, de ha el akarod mondani, akkor mondd el,azt kész, nem kell olyan nagy feneket keríteni a dolognak.
2017. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!