Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy elvesztettem?

Figyelt kérdés
Tudom sokan feltették már a kérdést,de mindenki egy egyedi eset. 14 éves vagyok a barátommal akivel megtörtént lassan 5 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást a szüleim is jóban vannak a fiúval,és igen tudom ha megtörtént fel kell válalni,viszont nem tudok neki kezdeni sehogy sem.

2017. aug. 12. 01:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

De minek akarod elmondani?


30 éves fiatal apaként én nem akarnék inkább erről tudni. Lehet megfordulna a fejemben, hogy legközelebb vadászpuskával várnám a barátodat :D pedig nem vagyok konzervatív, de gyomorforgatónak érezném, hogy a tini kislányomat meg... ták. Csak az jutna eszembe mennyire nincs tartása és önbecsülése a lányomnak.

5 hónap se túl sok, ez még gyerekszerelem kb. Unokahúgom is basszus már rendesen pasizik 12 évesen... olyan képeket rak ki Facebookra, mint egy érett nő.


Szóval inkább ne mondd el.

2017. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. 11 esnek igaza van. Ha 14 éves lányom lenne akkor inkább nem akarom még tudni. Remélem ha lesz minimum 16-17 éves koráig az is marad. Nem azt mondom hogy ne legyen barátja agy csók stb. De ne 14 évesen. Szerintem korai is volt :/
2017. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 16-18 év az tök normális, teljesen elfogadnám... gimiben már mi is rendesen kalandoztunk akkor, és a lányoknak kinyílt már a csipája... de az értelmesebb igényes lányok azért 16 évesen még szűzek voltak. Csak a legnagyobb ordas ribik vesztették el 14 évesen, vagy a cigánylány akinek 25 éves palija volt. Ja meg a kis naív befolyásolható lelkek, akiket a barátjuk manipulált. Mennyire utáltam az ilyen férgeket. Apaként pedig baromira félteni fogom a lányomat tőlük.
2017. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Hihetetlen, hogy 14 éves kislányoknak ennyire viszket már a p*nájuk. Ha én lennék az apád, és megtudnám, az biztos, hogy 1-2 hatalmas nevelő pofon elcsattanna.
2017. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus... 16 évesen csókolóztam először:D

Amugy a hugomnak volt még 13-14 évesen egy 18 éves palija. Anyuék nem nézték nagyon jo szemmel, de a srác nagyon rendes és szorgos volt egyetemre járt, segitett a nagyszülöknek a tanyán... stb és nem feküdtek le!! Pedig több mint egy évig együtt voltak. Ráadás, a szakitásuk oka nem az intim kapcsolat hiánya volt.


Ezt nem azért irtam le, hogy a tesomat és a szüleimet ostorozzátok majd:D hanem egy pozitiv példaként a kérdést olvaso haragos apukák számára:D:D

Én nagyon büszke vagyok rájuk. Annak ellenére, hogy a srácnak van egy csomo éretlen dolga ezt a szituáciot teljesen éretten kezelte. Néha mondogatja a tesom, hogy évfolyam és osztálytársai illetve 1-2vel idösebbektöl kap félreérthetetlenül 18+ tartalmu üzenetet vagy ajánlatot. Kicsit undorito...

2017. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj gyorsan elmondani? Különben nem kapsz vacsorát?

Ráér késöbb is majd ha ráterelődik a beszélgetés!

2017. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ilyen eszeveszetten sietős? Amúgy meg sehogy se mondd el. Főleg apudnak ne, ha nem akarod, hogy otthonotokban drasztikusan megnövekedjen az 1nm-re eső fogak száma.
2017. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Ha az én lányom 14 éves vesztette volna el, bevarrtam volna neki! Neki eszébe nem jutott ilyen. De amikor 17 évesen elvesztette, elmondta az anyjának, és nekem is, be is mutatta a fiút.
2017. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én lennék anyud, a helyedben SEHOGY nem mondanám el, mert amit kapnál, azt nem tennéd zsebre, se te, se a nagyon érett barátod. Eszem megáll, hogy 14 éves kislányok dugnak orrba-szájba, mert azt hiszik attól még nagyok lesznek. Bőven ráértél volna még ezzel 16 éves korodig is, de hát nyilván muszáj volt 14 éves, valószínűleg általános kisiskolásként megdugatni magad. Fúúú, remélem, ha majd egyszer lesz lányom, akkor legalább normális lesz, mondjuk jó eséllyel, mert úgy lesz nevelve, h tudja 14 éves még fiúznia se nagyon kéne, nem hogy szexelnie..
2017. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
74%
Inkább Barbizni kéne még neked, nem szexelni!
2017. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!