Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy elvesztettem?

Figyelt kérdés
Tudom sokan feltették már a kérdést,de mindenki egy egyedi eset. 14 éves vagyok a barátommal akivel megtörtént lassan 5 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást a szüleim is jóban vannak a fiúval,és igen tudom ha megtörtént fel kell válalni,viszont nem tudok neki kezdeni sehogy sem.

2017. aug. 12. 01:29
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat,és a kevésbé értelmeseket is.További válaszokat nem várok,sem vélemény nyílvánításokat.Köszönöm.
2017. aug. 15. 01:16
 22/22 anonim ***** válasza:
Oh szoval 14 evesen 5 honap utan lefekudtel? Na meselj meg! Szerintem egy 14 evesnek nem ezzen kene porogni meg 5 honap utan ebbe a korban! Jo tudom Prude vagyok de ez akor sem jo dolog is meg hangoztasd a szulidnek en a helyedbe senkinek se mondanam. Epp ezert
2017. aug. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!