Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nah figyelem emberek. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah figyelem emberek. Mi lenne ha lanykent lepnek picit elore, ha mar nemtudom mivan valunk? TOBBI LENT

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Roviden annyi hogy van egy srac akivel egy honapja talalkozgatunk, utobbi par alkalommal kezen fogva setaltunk es csokoloztunk is elbucsuzaskor. Volt mar ra alkalom mikor 5-6napig nem talalkoztunk nyaralas miatt es aztmondta hianyzom neki.Volt egy olyan kijelentese is hogy jelenleg en vagyok a legfontosabb lany szamara. Nah es hogy a lenyegre terjek, azvan hogy megint nem tudtunk csaladi okok miatt talalkozni 5napja, es meg legalabb 2napig nem is fogunk es nekem nagyon hianyzik. Arra gondoltam mi lenne ha ma este irnek egy olyan uzenetet neki hogy nagy gaz van..hianyik? Es ezt azert irom ide ki nektek es azert kerek velemenyt mert nem vagyunk egyutt, nincs kimondva semmi es nemtudom o tenyleg akar e tolem valamit, ugyhogy szerintetek orulne egy ilyen uzenetnek? 14l 16f



2017. aug. 12. 19:23
 1/8 StyleXX ***** válasza:
Tetszeni fog neki.
2017. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is tetszeni fog neki:)
2017. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jolenne:)) es esetleg legjobb es legrosszabb esetben milyen valaszra szamithatok?
2017. aug. 12. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan tetszeni fog neki, de ha előfordulna, hogy nem tetszik neki, akkor sem valószínű, hogy tudtodra adná közvetlenül.
2017. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy picit felek a reakciojatol.. vagy epp en attol hogy nem lesz semmi reakcioja mert en csak szorakozaskent kellek neki
2017. aug. 12. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülni biztos örülne. Hogyha szeretnél neki írni, miért itt kérsz, tőlünk engedélyt? Add meg magadnak! Ha úgy érzed, hogy valami nagyon jó lenne, nagyon szeretnéd megírni neki, akkor csináld, miért ne? Ez csak egy üzenetírás, ami szívből jön, és szeretet jön belőle, akkor nehogymá' visszafogd!
2017. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os teljesen igazad van:) csak hat na..
2017. aug. 12. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
ha csókolóztatok, akkor tulajdonképpen ez egy kimondatlan kapcsolat is lehet akár. írj neki nyugodtan :)
2017. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!