Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb baráomba hogyam mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta tisztában vagyok azzal hogy meleg vagyok de ezt elfogadtam és nincsen vele nagy gondom .

Viszont van a legjobb barátom akinek halálosan szerelmes vagyok.12 éve vagyunk barátok 5 évesek voltunk amikor össze ismerkedtünk az oviba.Tudom hogy lenne nála esélyem mert bisexuális de most randizni egy lánnyal n tudom mennyire komoly neki kétszer 3 szor találkoztak talán.El akarom neki mondani mert már egy éve ezt érzem és nem bírom tovább.

Vele szeretnék lenni nagyon de viszont ha komoly kapcsolat alakul azzal a lánnyal nem akarom elrontani.

Hogyan mondjam el neki ?



2017. aug. 13. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Oh. Ez nehéz lehet. De sztem valamikor este ha együtt vagytok teremts intim hangulatot, olyan leülős komoly témáról beszélgetőset. Az semmi képpen sem lenne jó ha csak úgy megcsókolnád. Főleg, hogy alakulgat valami azzal a lánnyal. Lehet meg kellene várnod, hogy mi sül ki ebből kettejük között és ha semmi csak barátok maradnak akkor bevallani. Viszont fontos, hogy tudasd vele, hogy a barátságotok megmarad akár hogy dönt, mert az nem lenne jó ha rámenne erre.
2017. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyet értek az elsővel .

de én azt mondom hogy ha kell neked tegyél érte.

valahogy tudasd vele.

most azzal nem fogod elrontani a randizgatását ha próbálkozol.

maxmimum téged választ. én azt mondom hogy más miatt ne mondj le róla

2017. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megtörtént a dolog be piálva smároltunk meg együtt aludtunk szóval mostmár tudja hogy szeretem.

Azt mondta próbáljuk meg együtt bár nem tudja hogyan fog menni de ha nem megy max maradunk barátok

2017. aug. 16. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
1#-es vagyok. Nagyon örülök hogy sikerült ezt meglépned és akkor most minden okés ☺
2017. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!