Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondott már nektek Anyukátok...

Mondott már nektek Anyukátok olyat, hogy bárcsak megse szültelek volna? Ha igen, akkor képesek voltatok utána elfelejteni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
ilyet egy jo anya soha nem mondana a gyerekenek, ha mar annyira "fura", hogy igy gondolja, akkor sem szabadna megmondania! ha valakinek ilyet mond az anyja, azt szerintem nem igazan lehet megbocsajtani v elfelejteni.
2016. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
21%
Szép is a családos élet...
2016. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Persze,anyám.csak nem tud érdekelni. Vagyok, intézem az életem, nélküle.
2016. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 gömbicica ***** válasza:
86%

hallottam már ilyet :( -neked is kár volt megszületni!!! -ezt nagyszülő mondta!- a lány lelkibeteg

bárcsak megse születtél volna -anya mondta- a gyerek jelenleg is börtönben van. az életterása neveli a közös gyereket. mama is besegit.


ezt szerintem nem lehet elfeljteni. megbocsátani talán, de ez benne marad az ember lelkében :(

2016. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondott (még rosszabb dolgokat is), és nagyon szarul esett...

És még csodálkozik hogy semmit se mondok magamról..


16/L

2016. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
100x rosszabbat is.
2016. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem, soha nem mondott ilyet. Normális szülő nem mond ilyet. Biztosan nagyon nehezen bocsájtanám meg.
2016. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én és a nővérem megkaptuk tőle, hogy mi tönkretettük az életét azzal, hogy megszülettünk. Rengeteg borzalmas emlékem van róla. 11 éve meghalt, azóta sem tudok neki megbocsájtani.
2016. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg cifrabbakat is...

Meg egesz kičsik voltunk mikor heti rendszeressegel elmondta "minek kellettek ezek nekem".13-4 lehettem mikor eloszor lekurv*z*tt, azota rendszeresen.

Meg megdan sok sok mas.

Ezeket nem lehet elfelejteni...

2016. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 K...László válasza:
100%
Nekem nem mondott ilyet, viszont egy barátnőmre sokkal durvábbakat is mondott. Nekem rosszabbul esett, mintha nekem mondja, hogy dögöltél volna meg. De engem szeret még úgy is, hogy évek óta nem beszélünk, és még sütiket küld! A zokniagyú kullancs, lelenc, betegesen vékony talán aids-es, meg alkalmatlan gyerekszülésre, szégyen hogy vele mutatkozol, és hasonló szövegek még ma is bántanak és soha nem felejtek. Van, aki ezt nem fogja fel, mert törvényszerű, hogy egy gyerek szeresse az anyját.
2016. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!