Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érdemes tennem ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja megismerkedtem egy fiúval, azóta találkozgatunk. 20 km-re lakik tőlem, így főleg egy kisebb városban szoktunk találkozni, ami tőlem 15km-re, tőle pedig 5 km-re van. Az ilyen találkozások általában bulizással vannak összekötve és ilyenkor a barátnőmnél alszok, mivel nem igazán tudom megoldani a hazautat az éjszakai órákban. Kb. 1-2 hetente találkozunk, viszont nem mindig sikerül összehozni, főleg nekem nehezebb kicsit.Eddig úgy éreztem, hogy eléggé egy hullámhosszon vagyunk, nagyon tetszett és azt hittem, hogy én is neki, legalábbis eddig úgy nézett ki. Azt mondta, hogy már a szüleinek is beszélt rólam.

A legutóbbi bulit sajnos ki kellett hagynom, viszont ő ott volt, lerészegedett és az ismerőseim elmondása szerint rámászott egy csajra, akit bizony meg is akart fektetni. A terve viszont nem sikerült, mivel a csaj visszautasította. Ezt ma tudtam meg, pénteken megyek egy buliba, ahol ő is ott lesz és nem tudom mit mondjak neki, hogy viselkedjek vele..vagyis, hogy mit csináljak ezzel a helyzettel. Nincs még túl sok tapasztalatom, a másik dolog pedig az, hogy elég rosszul esett ez tőle, csalódtam benne.. 19/L 20/F



2017. aug. 15. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne támadd le. inkább mutasd ki, hogy bánt valami. testbeszéd, stb. ha érdekled őt (vagy észreveszi hogy nem vagy olyan vidám mint szoktál), megkérdezi mi a baj. ha megkérdezte, mondd el neki. aztán beszéljétek meg.


(most próbáltam kicsit realisztikusan megközelíteni, ha velem lenne ez akkor én vagy bedurcáznék vagy felrúgnám amint meglátom. ikszdé.)


remélem tudtam segíteni :)

17/L

2017. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma kaptam tőle egy üzenetet FB-on, viszont nem írtam neki vissza, mert azelőtt pár perccel tudtam meg ezt a dolgot. Ha még fog írni, akkor elég nehéz lesz úgy tenni mintha mi sem történt volna. De szerintem péntekig ezt fogom tenni...
2017. aug. 15. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne akadj fenn ezen

Még nem vagytok együtt igaz?

Na így -főleg ha részeg- akkor ez ott "természetes" reakció tőle

Ne legyél más vele, találkozzatok, érezzétek jól magatok

2017. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igazából nem vagytok együtt, uh megtehet ilyet is, a megfelelő következtetéseket viszont neked kell ebből levonni.

Ha magamat veszem, én nem mászok rá senkire, ha valakivel épp kialakulóban van valami.

Erre az alkohol sem mentség, mint ahogy előttem valaki írta.

2017. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!