Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit lenne érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lenne érdemes tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, van barátom, ő pár évvel idősebb nálam. Szeretjük egymást, de sok dologban különbözünk, ami rengeteg veszekedésnek a forrása. Pár napja voltam bulizni, ahol megismertem egy nálam jóval idősebb pasit. Alighogy elkezdtünk beszélgetni, egyből éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Hosszú beszélgetés után aztán felhívott magához. Mikor odaértünk hozzá, folytattuk a beszélgetést, és úgy vettem észre, hogy sok közös van bennünk. Persze őt még nem szeretem szerelemből, de nagyon megkedveltem, és el tudnék vele képzelni egy kapcsolatot.

Szerintetek mit lenne érdemes tennem? Melyikőjüket válasszam?



2017. máj. 16. 02:03
 1/8 anonim válasza:
91%
Hat figyelj, ezt te érzed neked kell eldontened hogy melyik a jobb. Ha a masikkal veszekedtek gyakran es szeretitek egymast vagy megbeszelitek, vagy ha megse tudjatok akkor probald meg a masik sraccal.
2017. máj. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Az idősebbet.
2017. máj. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Te nem szereted igazán a parodat ha szeretnéd akkor nem mennek fel idegen Férfiak lakására.
2017. máj. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy egyszerűen megválaszolható kérdés...

Az aktuális kapcsolatodban, amiben benne vagy már egy ideje, szinte természetes, hogy vannak nézeteltérések, viták!, szokták mondani, nincs tányér, kanál koccanás nélkül... Ez mondhatni természetes...

Belefásul az ember a kapcsolatba, és sokszor unalmassá válhat a partnerünk!

Viszont a most megismert férfi, még új-érdekes, és ezért tán jobb választásnak is tűnik!, de szokták mondani azt is, hogy új seprű, jól seper...

Nem biztos, hogy érdemes feladni a biztosat a bizonytalanért, ugyanakkor, ha nem váltasz, lehet életed legizgalmasabb, legérdekesebb kapcsolatát szalasztod el! Ezt nem tudhatod!

A döntés a te kezedben van! Dönts úgy, ahogy a legjobbnak érzed!

2017. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha te a "barátod" mellett elmész bulizni (s ha pasival ismerkedtél meg, akkor feltételezem hogy nem gyülekezeti teadélutánon voltál), szóval azt már eleve megette a fene. Minek mész te meleg buliba, ráadásul a barátod nélkül? S a barátod ezt hogy engedheti meg? Így nem sok értelme van a kapcsitoknak, úgyhogy sztem is az újjal ismerkedj.
2017. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Már miért ne mehetne meleg buliba, a barátja nélkül?
2017. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Meny csak az idosebbhez majd jol kihasznal aztan egyedul maradsz
2017. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhívtam a barátomat, és nagyon szívesen jött volna, csak készülnie kell a vizsgákra (ugyanis ő egyetemista). Az meg szimplán csak a véletlen műve, hogy szó szerint belebotlottam.
2017. máj. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!