Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon kérlek olvasd el és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kérlek olvasd el és próbálj segíteni! Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2016.12.28-án teljesen beleszerettem. 4 hónapon át napi szinten suli után chateltem vele órákon át , in real life is beszélgettünk. Valentin napkor adtam neki csokit, beszélgettem vele aztán jött az osztájtársa.... onnastól kezdve április 7-ig 0-24 basztattak engem és ritkán őt is. Önbizalmam a 0-ra esett és április 7-ig nem beszéltünk csak chaten. Próbáltam javítani a hejzeten de semmi. A szülinapomkor (április 7) közőlte velem hogy csak barátnak tart és az is maradok. Összetörtem... napjaim szarrá váltak sokat romtottam és napi tizen órákat gépeztem. Sehogy se tudom őt elfelejteni. Nekem ő a tökéletes lány! Minden fontos dologra emlékszek az eslő dátumtol kezdve szülinap,kedvenc szinész,süti,étel,szín,évszak,virág,stb.... eltelt 4 és fél hónap de sehogy se tudom elfelejteni őt! Most lessz a BB és újra látom,beszélgetünk, meghívtam egy csomo dologra és el is fogadta azzal a feltétellel hogy nem randi lessz. Még mindig friendzone-ban vagyok és az lenne a fő kérdés hogy ki tudok e belőle kerülni vagy ez már mindegy és szenvedjek hogy sose lehetek vele eggyütt úgy hogy ő is szeret és egy pár vagyunk?


Mindketten 15 évesek vagyunk. Ő a lány .

Bocsi a regényért és a helyesírási hibákért! Az írásom ne szidjátok kérlek!



2017. aug. 17. 08:22
 1/4 anonim válasza:
A lány se tudja mit akar. Biztos o se felejt ilyen hamar. De ne legyel olyan aki csak szalad utana (tapasztalat). Hatha "osszemelegedtek" még egyszer mert latom te nagyon belebetegedtel. 16/f
2017. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az a BB mo?
2017. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 I noor Y ***** válasza:
100%

Tegyuk fel ...eloadod neki h mennyire o a tokeletes szamodra

Tegyuk fel hogy szanalombol osszejon veled

Szerinted az ugy jo lesz?

Mert szerintem ugy sose jo ...csak szenvedes

Szval ha annyira akarsz vele jarni akkor te nem tehetsz sokmindent azon kivul h amikor vele vagy a feloldodott onmagadat adod es nem a gorcsoset vagy a szerelmeset vagy nemtudom...

Mert ugy nez ki h az eddigiekbol amit ismer beloled nem szeretne kapcsolatot es korrekt volt mert kozolte veled es nem szerette volna h beleeld magad barmibe is

Egy kapcsolathoz 2 ember kell tehat neked szamara is a 'tokeletesnek' kell lenned

Ez most nincs igy

De mondjuk lehet valtozhat

Viszont ahhoz semlegesen kell hozza allnod

2017. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbáltál vele erről beszélni? Lehet hogyha elmondod,hogy mit is érzel pontosan és ,hogy szeretnél még többet vele lógni stb. Lehet hogy egy kis idő után jobban megkedvel mint barátot. Persze ha nagyon ellenkezik ,azért óvatosan! Nehogy tönkre menjen a barátságotok. Ha nagyon nem jön össze akor ismerkedj mással...én is lány vagyok és hidd talán ha kicsit elbeszélgettek akkor még lehet is belőle valami. De sose add fel! Csak pozitívan:)
2017. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!