Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek ne nevess ki, inkább...

Kérlek ne nevess ki, inkább próbálj valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulós vagyok, új munkahely, sok a feladat, az elvárás, sok az új kolléga, mindenkinek megfelelni nem könnyű.

Folyamatos hasmenésem van, pedig a munkahelyen csak 1 szendvicset eszem, mert nem bírok enni.

De ugye 5 percenként nem lehet rohangálni, már ilyen folyós víz jön belőlem(elnézést a kifejezésért)és nem bírtam már tartani befolyt. Egy kicsit átütött a nadrágon, nem tudom, hogy észre vették e, mert mikor elmegyek a kollégák mellett összenéznek és nevetnek, mosolyognak.


2014. nov. 11. 15:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kellemetlen már, úgy megyek be mindennap, hogy vajon rajtam nevetnek, észre vették e, mit tegyek.


Szén tablettát szedek 4 napja, de nem sokat segít.

Ez mellett valerianát estére, mert nem tudok aludni.

2014. nov. 11. 15:35
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem keress fel pszichológust, túl aggódod magad.

Hidd el, nem te vagy a kollégák központi problémája.

2014. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Először is nem kell, mindenkinek megfelelni. Csak tedd a dolgod, végezd el a feladatod és ha a főnök nem köt bele akkor nincs gond.

Azt meg ne felejtsd el, hogy a kollégáid is voltak kezdők.

El fog telni néhány nap és már neked is megszokott lesz a környezet. Összemosolyogni meg bármin lehet.

Úgy érzem nem vagy valami magabiztos személy.

Én rég óta munka nélkül vagyok, ami nagyon rossz érzés, úgyhogy javaslom neked, hogy ha reggel felébredsz gondolj arra, hogy milyen jó, hogy neked van hová bemenned, hogy van saját fizetésed.

Egyébként meg: nem vagyok gyógyszer párti de átmenetileg, míg nem szokod meg az új helyet addig nyugodtan ihatsz citromfű teát az kellemesen nyugtat. Este segít elaludni de nappal sem húz le nem álmosít.

Ha erősebbre van szükséged akkor orbáncfű tea.

Vagy javasolnék egy jó kis gyógynövényes tablettát, amit recept nélkül is vehetsz pl. akár a Rossmannban vagy DM-ben is. A neve kicsit kacifántos úgy hívják, hogy Nervenpflege.

Nincsenek mellékhatásai, nincsenek elvonási tünetek. Gyerekeknek is szokták javasolni. Én is ideges, parázós típus vagyok az érettségit is ezzel éltem túl. Hangulat javító hatása van és nyugtat is. Annyira gyenge, hogy többet is be lehet venni de hatásos.

Aztán ha megszoktad és kiismerted az új helyed akkor le lehet tenni.

Sok szerencsét.

2014. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress fel egy pszichológust. A szakember tud segíteni neked ezen az abnormális szorongáson és paranoián.
2014. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Khm. Ne, első sorban ne pszichológust keress fel sürgősen, hanem házi orvost. Aztán majd ő meg mondja, ha elmondod neki ezeket a dolgokat, hogy merre lépjél tovább.

Amúgy jól írták fentebb. Nem kell megfelelned mindenkinek, csak a főnöködnek. Rá és a feladataidra koncentrálj, a többiekkel meg csak annyira, amennyire feltétlenül szükséges.

2014. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sós és édes ital külön külön de egy időben elmúlasztja a hasmenést én úgy tudom
2014. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak simán beteg vagy, furán hat rád a vírus...
2014. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne figyelj rajuk!!! magaddal foglalkozz!! egyel rendesen. a sok idegtol megy a hasid ennyire. esetleg vigyel valtoruhat pugyit ha lenne ilyen meg es ne jarj porul. erezd jol magad. csak bebeszeled magadnak. nyugi
2014. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tisztaságibetétetisajá lanék.
2014. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Széntabletta helyett szedjél Enterobene-t, vagy Bolus Adstingens-t, vagy Smecta-t. És használj tisztasági betétet amíg nem rendeződik valamelyest a hasmenésed.
2014. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!