Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Mikor nem baratnom/baratom a masik fel

Honnan tudom h szerelmes vagyok ?



2017. aug. 17. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Fejedre esik egy alma, pont úgy mint Einsteinnek, és megvilágosodsz.
2017. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyszeruen erzed, nem tudod ot kiverni a fejedbol, folyamatosan ra gondolsz, varod hogy irjon hivjon stb

22L

2017. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy tényleg szerelmes, ha nem kell gondolkodnod rajta. Csak magától jön. :)
2017. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 I noor Y ***** válasza:
100%
Newton fejere esett az alma
2017. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

#1 Newton volt az ki ek a fejére esett az alma.

Folyamatosan a gondolataidban van,számít az,hogy mi történik vele,folyton a társaságát keresed és esetenként féltékeny vagy a hozzá közeledőkhöz. (Persze az érzést meg se közelíti az amit írtam).

2017. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tehát, összegezve fejedre esik egy alma, mint Newtonnak. Most jön az ősz, sétálgass almáskertekben.
2017. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy szerelmes vagy
2017. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lililili16 ***** válasza:
100%

Akkor vagy szerelmes ha nagyon zavarban vagy a közelében esetleg el is pirulsz alig birsz megszólalni de a közelségét mégis szeretnéd érezni ha nincs veled vagy sokáig nem beszéltek hiányozni kezd várod h irjon vagy hivjon este ha lefekszel ő az utolsó gondolatod reggel pedig az első sok ember külsejében őt látod ha sétálsz az utcán ha valaki róla beszél előtted zavarba jössz újra és a legfontosabb h egyszerűen nem tudod megmondani miért tetszik. Remélem tudtam segiteni

16/L

2017. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jól elmagyarázta dióhéjban.
2017. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Lili jól elmomdta (írta) :D de azt hozzá kell tennem hogy a hasadban pillangók vannak :D :D vibrál a hasad ha arra az illetőre gondolsz akit szeretsz.19F
2017. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!