Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel azt akarta kifejezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel azt akarta kifejezni a srác, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Megkérdezték tőle, hogy én szép vagyok-e, és azt mondta, hogy láttott már szebbet.
2017. aug. 18. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszont Facebookon lájkolgatja a képeim.
2017. aug. 18. 18:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen én pld elég makacs vagyok, ha nyiltan megkérdeznék ezt tőlem valószínű ugyanezt felelném (mivel ez a válasz teljes mértékben jó) mert fél igazság , szóval még csak hazudni se kell, de ugyanúgy több lehetséges alternatíva van itt is, személy függő hogy kinél mit jelent, de nem nem azt mondta ezzel hogy ronda vagy, hanem hogy normálisan nézel ki, csak van nálad szebb

18f

2017. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. :D De mindenkinél lehetne szebbet mutatni ennyi erővel,ez annyira relatív. :D
2017. aug. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!