Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavaró ha egy srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró ha egy srác nem tudja kifejezni az érzései, t és hogy mennyire szeret tieteket lányok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé. Nem lennék ilyen sráccal. A barátom szerencsére tökéletes ilyen téren.
2016. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy kicsit az. De még zavaróbb, ha nagyon csendes és 4 szemközt sem akar beszélni és kerüli is a beszélgetéseket. A csendes srácok igenis legyenek hajlandóak beszélni a párjukkal, vegyék rá magukat.
2016. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mindenki ki tudja fejezni az érzéseit, legfeljebb nem szavakkal, hanem másképp.
2016. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudja, maximum NEM AKARJA, akkor meg aztan a fene megette az egeszet.


Ha valakinek nehezere esik kimondani a szeretlek szot, azt megertem. De millio modja van ezen kivul a szeretet kifejezesenek pl. aprosagokat teszel meg, amitol boldog lesz a lany, veszel neki valamit, amit szeret, odafigyelsz ra stb


23/L

2016. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lány létemre szavakkal én se tudom kifejezni az érzéseimet.. legalább is azóta, hogy nagyon a padlóra kerültem egy srác miatt. Azóta kicsit még tettekben is óvatosabb vagyok. Túlságosan is óvatos vagyok, mert félek, hogy újból fájni fog.

Persze ez egyáltalán nem jó tulajdonság és rossz is, de mivel nekem is vannak ilyen gondjaim, megtudom érteni.

Viszont.. sose lehet tudni, hogy ki miért nem tudja kifejezni az érzéseit.:)

2016. jan. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!