Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Főleg fiúk! Van arra esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk! Van arra esély, hogy tanévkezdéskor belémszeret egy fiú, aki eddig szinte észre sem vett?

Figyelt kérdés

Kihasználva a nyarat edzettem, így már nem ér össze a lábam, formásabb a fenekem, laposabb a hasam. Barnultam is meg szőkült a hajam. A napozás miatt eltűntek a sötét karikák a szemem alól.


Tanév elején rá fogok hajtani a fiúra, akit szeretek, mert így új lappal indíthatok.


Szerintetek van esély, hogy ha beszélgetni kezdek vele, és ugye meg is változtam, belémszeret?


Nem vagyok ronda, sőt egészen csinos volnék. Főleg, hogy most sokat edzettem a jó alak érdekében. Az arcommal sincs problémám.


Szerintetek lehetséges? Köszönöm a válaszokat! :)


2017. aug. 19. 22:50
 1/4 DollarDog ***** válasza:

Miért ne lenne esélyed? :D

Ha el tudsz vele beszélgetni akkor bőven lehet esélyed nála!

Az meg hogy változtattál magadon háát... én azt mondanám ha eddig nem érdekelted attól még hogy változtatsz nem biztos hogy "észrevesz"! Ezt nem rossz indulatbol irtam! Beszélgess vele aztán ha megvan az összhang akkor mond el neki hogy érzel!


Mondjuk osztálytársnál bepróbálkozni nem próbálkoznék a helyedbe! Gondolj bele! Nem jön össze akkor egész évben egymást nézhetitek és az úgy valahogy kínos! Ha összejön és netán szakítotok akkor meg megint nézhetitek egymás képét! Azért én drukkolok és sok sikert hozzá! :)

2017. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. De ez még változás nélkül is megeshet, velem is előfordult már hogy egy gyönyörű lányt közel fél évig valamiért észre sem vettem. Utána viszont nem tudtam másra gondolni :D

Szóval esély biztos van rá, sok sikert :)

2017. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Van rá esélyed simán, de akkor hajts is rá rendesen.

Ha osztálytársad, akkor úgy ahogy az első is írta az meggondolandó.

Sok sikert hozzá.

2017. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!