Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? És ezt hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Szóval én majd egy bizonyos helyre fogok járni táncolni szeptembertől. Mikor ott voltam megnézni az edzést, akkor egyből beleszerettem az egyik fiúba. A barátnőim szerint lehet, hogy neki is bejövök. Na most. Az a barátnőm, aki ezt mondta, és már igen régóta ismeri a fiút, rákérdezett nála, hogy bejövök e neki? Erre ő azt írta, hogy én nem tetszem neki. És ez engem nagyon rosszul érintett. Mondta is a barátnőm, hogy nagyon sajnálja, és megpróbál segíteni a felejtésben. Viszont nem tudom,ez a makacsságom oka, vagy tényleg igazam van e, de csak 2x látott a fiú, akkor is csak néha nézett, mert éppen fellépésre készültek. Szóval én úgy vagyok vele, hogyha megismeri személyiségemet, akkor tud igazán dönteni. És akkor ez a barátnőm még pluszba írta is, hogy mivel a fiú idén érettségizik, ezért lehet már többet nem is jön táncra. Azaz többet nem láthatom. Mármint én egyből erre gondoltam :/ És erre annyira kiborultam, hogy a barátnőm segítségét durván visszautasítottam, mire ő nagyon megbántódott. És az lenne a kérdésem, hogy mit lehet tenni a fiúval kapcsolatban, és mit lehet tenni a barátnőmmel kapcsolatban? Nagyon megköszönném a tanácsokat, de a különböző tapasztalatok, sztorik is érdekelnek. ^^

2017. aug. 3. 00:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de letagadja. Szép lánynak tartod magad?
2017. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem jó az önbizalmam :/ én teljesen átlagosnak tartom magamat. Semmi smink, semmi sablon. Tök naturál vagyok, úgymond:D de minden barátnőm/haverom mondja, hogy nagyon szép vagyok :c
2017. aug. 3. 01:03
 3/37 anonim ***** válasza:

Mert te is meg tudod állapítani valakiről, akit csak láttál, hogy szerelmes vagy belé, mi?

Aztán lehet, hogy egy öntelt pojáca, akivel lehetetlenség egy légtérben lenni.

2017. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

A barátnőddel meg beszélj személyesen, normálisan.

(Előző voltam.)

2017. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Minden valamire való barát ezt mondja.
2017. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Most igazán össze vagyok zavarodva. :/ Egyébként én nem hiszek ebben az "első látásra szerelem"-ben, de ez ez volt. És a barátnőmmel úgyis jövőhéten fogok találkozni ^^ Sajnos viszont igaz, hogy minden barát ezt mondja, szimpla kedvességből. De ő pont az a fajta, aki mindenben őszinte. Megmondja, ha ő valamit nem úgy lát, vagy neki nem tetszik ez meg az. Ő az egyik legőszintébb barátnőm. :3
2017. aug. 3. 01:11
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megismerni vagy ha nem kezdeményeztek egyiken se beszélgetést figyeld meg, mert a megfigyelésből is sok minden kiderülhet. A fiú nem biztos hogy mindenkinek szét akarja beszélni hogy ki jön be neki vagy ki nem a másik pedig hogy ő sem ismer téged, csak párszor látott, ennyi idő alatt nem nagyon mit leszűrni. A barátnődtől kérj bocsánatot, kicsit frusztrált vagy ennyi.
2017. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#7 a válaszod egyszerűen fantasztikus! ^^ Köszönöm szépen a tanácsodat. Viszont leírtam, hogy nem biztos, hogy ő jövőre jön táncolni a vizsga miatt. :/ ilyenkor igazán nem tudom mit tegyek. Mások mondták, hogy írjak rá. Lehet azt kéne tennem, de én jobb szeretném, ha előbb élőben ismerne meg, mintsem neten.
2017. aug. 3. 13:12
 9/37 Bius :) Bi válasza:
A barátnőddel beszéld meg a dolgokat :) mert nem minden esetben jó az ha rákérdez a dolgokra. Elöszőr jobb lenne ha összebarátkoznál a sráccal, mert nincs minden veszve. Ìrj rá mond neki hogy látad egy párszor, kérdezd meg hogy milyen ott táncolni :) és ha jófej akkor értelmesen válaszol. Stb stb.
2017. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Akkor jó ötlet ez a Facebookon írogatás? Azt mondják mindenki más neten
2017. aug. 4. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!