Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha egy srác ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy srác ezt mondja?

Figyelt kérdés
Megkérdezed tőle, hogy X. Y. szép-e, és azt mondja, hogy ,,láttam már szebbet".
2017. aug. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt jelenti, hogy látott már szebbet, tehát nem annyira nagyon szép, max. átlagos.
2017. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De arra is utalhat, hogy csúnya az illető?
2017. aug. 20. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Arra nem utalhat, hogy csúnya, mert nem akkor azt mondta volna. Egyébként milyen szituról van szó, hogy ennyire érdekel?
2017. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egyik sráctól megkérdezte az egyik ismerősöm, hogy szerinte szép vagyok-e, és azt mondta, hogy látott már nálam szebbet.
2017. aug. 20. 12:01
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
Én ilyet akkor mondok, ha nem tudok dűlőre jutni. "Csúnyákra" nem szoktam ilyet mondani.
2017. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!