Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsirtam magam a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsirtam magam a barátom előtt? Ez Baj?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez baj hogy elsirtam magam előtte?Nagyon szeretem és nem tudtam vissza tartani utána meg vigasztalt hogy ne sirjak. Amikor elbucsuztunk egymástól akkor is elsirtam magam:( nem akkartam hogy elmenjj mert nehéz nélküle és roszz mert hiányzik és 1 hét mulva látom ujjra mit tegyek bele bolondulok a hiányába😭😭😭 Mert én már úgy érzem bele bolondulok annyira hiányzik,és ha rá gondolok sírógörcseim vannak.Annyira szeretnék vele lenni,csak ölleni és érezni hog melletem van. 18/L
2017. aug. 21. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez egy kicsit beteges. Csak egy hét és újra látod. Ezért sírógörcsöket kapni, nem normális.

És tuti megijednék tőled.

Persze úgy alapban nem gond, ha valaki elsírja valamiért magát. Ha éppen valami meghatja, vagy bántja, vagy éppen rossz kedve van, vagy valami rossz dolog történt vele.

De ez az állandóan sírógörcseim lesznek, ha rá gondolok, azért nagyon erős túlzás.

2017. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez aranyos is lehet.

De vigyázz vele, mert idővel könnyen úgy érezheti, hogy megfojtod a ragaszkodásoddal...

Ráadásul a fiúk jobban szeretik azokat a lányokat, akik jól érzik magukat a bőrükben és a saját életükben talpraesettek.

2017. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tehetek rola, ő az első barátom és nagyon szeretem ragaszkodom hozzá.:(
2017. aug. 21. 10:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fojtom meg :( ha próbálok vele egy kicsit hidegebb lenni,akkor láttom rajta hogy roszul esik neki. Nem tudom mit tegyek?!? Nem akkarom őt megfojtani de elveszteni-sem.
2017. aug. 21. 10:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, csak egy hét.....

Nekem néha hónapokat kell várnom, hogy újra lássam a párom, és még nem haltam bele...

Szedd össze magad, ez nagyon túlzás.

2017. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4: Ne legyél veled hideg. De azért a hideg és a sírógörcs között vannak még szintek, pl. a normális viselkedés.

Tök jó érzés hiányozni valakinek, jó érzés, ha fontosak vagyunk valakinek. De ahogy írták már, az eléggé taszító, ha valakinek nincs semmi dolga, elfoglaltsága, élete és tőled várja, hogy minden percét kitöltsd.

2017. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igaz de nekem csak ő van, még soha senkit nem szeretem ennyire mint ahogy őt! Ezért ragaszkodom hozzá ennyire is, és a búcsúzzkodás is egyre nehezebb lesz de nem csak nekem de neki is. Roszz nélküle minden talán ennyire szeretem őt hogy már ez lehet beteges is de nem tehetek rola elégé érzékeny és ragaszkodó tipus vagyok :'( mit kell tennem hogy ez változón??
2017. aug. 21. 10:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sok, de ennél jobbat el se tudok képzelni. Ha ennyire imádna engem egy lány, csak mégjobban megszeretném. De azért eléggé túlzásba viszed. Mint írták előttem ks, csak egy hétről van szó, addig csak el tudod foglalni magadat valamivel.
2017. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7: ha szereted, akkor legyél boldog, és ne sírjál, hanem élvezz minden együtt töltött pillanatot, és várd a következő találkozást, vidáman, nem sírdogálva.

Azért biztosan van valami, amivel elfoglalod magad, munka, suli, család, barátok.

2017. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak azért sirdogálom mert hiányzik,minden pillanatban csak ő jár a fejemben másra nem tudok gondolni nagyon meg szeretem 7honap alatt. :( Jelenleg othon lakom a családommal, ugy nagyon nem szoktam semmit csinálni a házi munkán kívül, nem szoktam ugy menni sehova, igy egyedül szoktam lenni néha nyomasztó és rosszul érzem magam emiatt. A barátom pedig dolgozni szokott neki van amit csinál. De neki is én töltöm ki a szabad idejét. Ezért csak ő van nekem egyedül aki boldogá tesz engem.
2017. aug. 21. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!