Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, jobban mint barát, de ezt csinálja. Miért?

Figyelt kérdés
Mindig mondja sokszor hogy nemtudja hogy érdemel meg egy ilyen aranyos barátot, és ottvan a barát szó, ez azt jelenti hogy nem akar engem, vagy csak nem meri elmondani hogy többet érez mint barátság?

2017. aug. 22. 07:58
 1/6 DollarDog ***** válasza:

Vagy nagyon szeret de csak barátilag, vagy többet érez mint barátság! Mi csak tippelni tudunk,ezt a lány tudhatja csak!

Miért nem mondod el neki hogy érzel iránta? Veszteni nem vesztes semmit mert a legrosszabb amit tehet, hogy azt mondja hogy nem érez többet!

2017. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Friend zone
2017. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy hülyén nézne rám :/
2017. aug. 22. 15:40
 4/6 DollarDog ***** válasza:
Ha nem próbáltad nem tudhatod! Nem fog hülyének nézni nyugi!
2017. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egye fene, úgyvoltam vele megpróbálom, nem is sült el rosszul, egyből hívtam, és ő is mondta a dolgokat és én is, nemtudom még mi lesz belőle, de jól sült el. :)

Köszönöm!

2017. aug. 22. 16:47
 6/6 DollarDog ***** válasza:
100%

Mindig csak hallgass DollarDogra :)

Szivesen segítettem! Aztán sok sikert :)

2017. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!