Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15L Megtetszett valaki tudnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15L Megtetszett valaki tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja külföldön megláttam egy fiút aki elsőre nem volt szimpi. Pár szót váltottunk, tudott magyarul, így már szipi volt. mikor haza utaztam rájöttem hogy belezúgtam. Azóta nem láttam. Megtaláltam Instán de nem volt merszem bejelölni. 2 hónap múlva visszauazok külföldre ahol biztos találkozni fogunk. Félek hogy nem tudok a szemébe nézni mert gyáva vagyok. Mit tegyek?

2017. aug. 22. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Jelold mar be istenem mitol felsz?:D nemfog megenni..
2017. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Keresd a társaságát, beszélgess vele, ne félj.. Nyugodtan jelöld be facen, instán kövesd be. Semmi nincs ebbe. :)
2017. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bejelöltem de már 3 hónapja nem csinál velem semmit
2018. jan. 1. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!