Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen "érkezett" meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen "érkezett" meg az a mindent elsöprő szerelem?

Figyelt kérdés
Az olyan szerelemre gondolok ami úgymond nem "gyerek" szerelem. Hány éves(ek) voltatok akkor? Meddig tartott? Mi hozott össze titeket? Hol találkoztatok? Mi volt az első komolyabb veszekedésetek? Mi vetett véget a kapcsolatotoknak? Meddig tartott kiherned? Ki segített abban hogy elfeljsd? Azóta van más barátod/barátnőd? Ő miben más mint az első IGAZI szerelmed?

2017. aug. 22. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18 éves koromban
2017. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem volt es valószínű nem is engem kérdeztél dd mivel latom mennyire erdekel a dolog kivanom hogy erjen el teged is ez a szerelem minel hamarabb :).

18f

2017. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Látom olyanra vársz ami az Ő számáról is annak számított szóval nem is válaszolok inkább :P 16
2017. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DollarDog ***** válasza:

A legelső szerelmemnél voltam 15 ő 16! De ez nem tartott sokáig! 1 hónap! Lelépett egy másik srác miatt aki mint kiderült ugyanúgy átbszt@! Und én már nem fogadtam vissza mondván hogy "ezt elcseszte"! Kiheverni nem igazán volt egyszerü! Az elfelejtésében nagyrészt a barátaim segítettek!


Viszont így éretebben nemrég találtam rá életem szerelmére! Legalábbis én mindennél jobban imádom! Jelenleg 18 vagyok és öhm na igen ő 4 évvel idősebb! De én imádom és ez a lényeg! Na meg persze hogy ő hogy érez! Lassan egy hónapja leszünk együtt (remélem nem követi az előzö utját)! Komolyabb veszekedések nincsenek! Általában megbeszéljük a gondokat! Semmi képp se arra megyek a kapcsolatban hogy hogyan tudom kihasználni,hiszen akkor még csak nem is szeretném annyira! Ő miben másabb mint az elöző? Az biztos hogy jobban szeretem és megteszek mindent annak érdekében hogy hosszútávú kapcsolat legyen! (Az már más téma hogy mennyire fog ez sikerülni)

2017. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is érjen el gyorsan mint a szél xd 18 !"éves vagyolok. Bár én nem görcsölök ps nem kell.
2017. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nemrég. Pár hónapig tartott. A suliban találkoztunk és hetedikben jött az osztályba. Az volt a legkomolyabb veszekedésünk hogy megsértődtem meg megbántott és én is őt utána. Az vetett véget a kapcsolatunknak hogy kiderült hogy becsapott. A nyári szünetben sokat gondolkodtam de már azt hiszem kihevertem. Nincs barátom de egy fiú van aki tetszik.

14/l

2017. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát gyermeki tetszés meg szerelem volt, de mikor ténylegesen személyiségbe szerettem bele 14 voltam, majd 18 évesen még mindig őt hajkurásztam, de nem kell neki senki 😭, ez van, lassab de bizosan sikerült túlélnem..
2017. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18, és azóta is tart (3 éve). Ő akkor volt 21. Szerencsére mindkettőnknek volt már előtte hosszú távú, komoly kapcsolata (nekem másfél év, neki 2), tehát már nem gyerekszerelem volt.

Igazából első látásra szerelem volt (nem a gagyi, filmes értelemben). Egy szülinapi bulin találkoztunk, 2 napig keresett utána facebookon mire megtalált és rámírt (nem beszéltünk csak pár szót, és csak egymás keresztnevét jegyeztük meg). Rá 1 héttel már hivatalosan is egy pár voltunk. A kezdetektől 100%-ig komoly volt az egész, így nem tűnt gyorsnak a tempó.

Az első komoly veszekedésünk az volt, hogy én 1 hónappal előtte jöttem ki végleg az előző hosszú távú kapcsolatomból, és az exem nem volt hajlandó békén hagyni.

A többi kérdésre nem tudok válaszolni, mert ugye még együtt vagyunk, és leszünk is remélhetőleg. :) De mondjuk azt el tudom mondani, hogy miben más, mint az első hosszú kapcsolatom. Igazából mindenben. Ő sokkal nyugodtabb, nem féltékenykedik, komolyan vesz és odafigyel rám. Neki szinte mindig első helyen vagyok. És vele őszintén el tudom képzelni az életemet x év múlva is.

2017. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem hetedikben. Mondhattok, amit akartok, de az bizony nem csak egy gyerekszerelem volt.
2017. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 15 éves voltam, a srác 16. 1 évig tartott kb, az iskolában találkoztunk, és elkezdtünk beszélgetni mert egy bénaságom miatt észrevett. Nem igazan veszekedtünk, de az elején olyan problémák voltak hogy nem tudtam hogyan kene kezelnem egy kapcsolatot, meg a barátai sem nagyon bírtak, mert nem voltam annyira fullos. Aztán azért lett vége mert megtetszett neki egy másik lány, meg be is próbálkozott nála. De mindketten eretten kezeltuk a dolgokat.

Inkább elnyomtam magamban a fajdalmat szóval latszolag gyorsan kihevertem de amúgy 4-5honap volt.

A jelenlegi baratom teljesen az ellentéte sokkal hevesebb,és szókimondóbb.

2017. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!