Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen "érkezett" meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen "érkezett" meg az a mindent elsöprő szerelem?

Figyelt kérdés
Az olyan szerelemre gondolok ami úgymond nem "gyerek" szerelem. Hány éves(ek) voltatok akkor? Meddig tartott? Mi hozott össze titeket? Hol találkoztatok? Mi volt az első komolyabb veszekedésetek? Mi vetett véget a kapcsolatotoknak? Meddig tartott kiherned? Ki segített abban hogy elfeljsd? Azóta van más barátod/barátnőd? Ő miben más mint az első IGAZI szerelmed?

2017. aug. 22. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem anno 14 évesen, viszonylag hamar. Hogy miért nem gyerek-szerelem? Mert sajnos mái napig tart,és azóta is várok arra a lányra...hátha egyszer eljő...
2017. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam 1 évvel 2 hónappal és 13 nappal ezelőtt érkezett el az úgy nevezett mindent elsöprő szerelem. Ugyan voltak és vannak is sokszor viszályok köztünk, de idővel mindig helyre jön. Akkor voltam közel 20 éves és igazából az internet hozott össze minket. Először Móron találkoztunk, ahol épp a családjával nyaraltak. Igazából már nem is tudom, hogy mi volt az első nagyon komoly vitánk, mert volt egy jópár sajnos az én hibámból. Én a mostaninál érzem azt, hogy ő az IGAZI! Nála érzem azt, hogy ténylegesen elfogad úgy ahogy vagyok, elviseli a hülyeségeimet, szeret, segít ahogyan csak tud, megnevettet, megmosolyogtat és még sorolhatnék nagyon sok mindent, de lehet lenne közte olyan, ami +18-as és azért, ezt szerintem fiatalkorúak esetleg gyerekek is olvassák.


21/F

2017. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!