Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szeretitek az okos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek az okos srácokat?

Figyelt kérdés
Én nem igazán tartom annak magam, de a környezetem mindig ezt tudatja velem. 170 cm magas vagyok és edzem az agyamat keresztrejtvénnyel, sakkal és sudokuval. Sokat olvasom magyar, angol német, orosz és latin nyelven a könyveket. Nincs elhanyagolva a sport sem, mert 3 éve vízilabdázom, boxolok és futok. Romantikus alkat vagyok. Ez a kép bele tartozik az "ideális" pasi fogalmába?

2017. aug. 23. 23:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora a fa*kad? :o
2017. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Eléggé szokatlan kérdés. 16,5 cm a kérdésedre a válasz.
2017. aug. 23. 23:29
 13/24 anonim ***** válasza:

...

Mar csak par kerdesem van mindent tudó mester, melyik vilag vallasokat alapitottad??

Tudsz lezert loni a szemedbol?

Szupereros veletlen nem vagy?

Gondolom penzben sincs hianyod es emellett a vilag legédesebb, es helyesebb sraca vagy igaz?

2017. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nos, a költői kérdésekre nem szoktak válaszolni, ezért én sem teszem.
2017. aug. 23. 23:35
 15/24 I noor Y ***** válasza:

Adhatnal par tippet h hogyan fejlesszem a kepessegeimet mondjuk ezeken kivul

Am jol csinaltad👍

Vki majd ertekelni fogja

2017. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hmm érdekes csak a kerdes ezer sebbol verzik de vegyuk csak az elejet:

"Lányok! Szeretitek az okos srácokat?"

Ha valoban okos lennel nem kerdeznel ekkora baromsagot , mivel ki az az idiota aki egy felkwgyelmuvel akar járni? Erre meg jozan paraszti esszel is ra lehet jonni, elettelen vagyok ezer sokak logok itt es mar reg tudatosult bennem hogy amelyik kerdes ugy kezdodik hogy Lanyok! Az nagyreszt valamilyen hazugsagot olel fel, lehet te vagy az ertekes kivetel de megertem ha egy ujabb probalkozo vagy aki kinjaban nem tud mit csinalni es kiirja ezt hogy oar szerencsétlen erre tevedt rairjon es vegre kontaktust teremtsen lanyokkal...

Ha valoban olyan okos lennel rajottel volna hogy masok velemenye nem számit, ha valoban okos vagy tudnad ismerkedno élőben sokkalta jobb( persze a kerdes nem ter ki az ismerkedesre de valoszinuleg eme rejtett szandek öleli fel) na mindegy nem okoskodok megyek aludni, jo ejt mindenkinek, sok sikert is.

2017. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szívesen adok tippeket.
2017. aug. 23. 23:40
 18/24 A kérdező kommentje:
Nos, a hazug nevű rágalmat hanyagoljuk, ha lehet. Mindenkinek van egy véleménye és ezt tiszteletben kell tartani, de van egy határ, amit nem kéne átlépni. Az "okos srác" egy figyelem felkeltő szónak lett szánva. Én sajnos nem tudok mihez viszonyítani, hogy okos vagyok-e vagy sem, ezért nagyon kritikus vagyok magammal szemben. Sajnos az "ÉN" meglátásaim szerint átlagos gyerek vagyok. (mindenki azt gondol, amit akar) Nagyon köszönöm a felettébb kimerítő vádat, de sajnos a vád hamisnak bizonyult.
2017. aug. 23. 23:48
 19/24 anonim válasza:
Legalább helyesn ír a srác, ritkaság manapság :# 17/f
2017. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kurvä okos lehetsz, ha leírod a ,,beletartozik" szót külön. Olvass többet MAGYAR nyelven.
2017. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!