Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy srácba, de nem tudom a nevét?!

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, van egy srác akivel kutya sétáltatáskor szoktunk néha össze futni. Ő olyan 15 éves, és nem tudom a nevét. Már kérdezett rólam, én pedig vissza válszoltam majd én a kutyáról kérdeztem.... Ha akkor a srácról kérdezek lehet most nem lennének kételyeim, tudnám a nevét. Ha mostanság találkozunk akkor csak szemezünk, de nem köszönünk a másiknak. Eléggé ugy érzem levegőnek néz. Megfogattam ha találkozunk(végre) akkor majd kérdezek róla. Szerintetek van remény? Vagy bármi ilyesmi?

2017. aug. 24. 19:14
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem legközelebb mutatkozz be neki, ilyesmi és akkor ő is meg fogja mondani a nevét😀😀 szerintem abszolút van remény!! Majd értesíts!
2017. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. És hogyan mutatkozzak be neki? Elsőbb kérdezzek vagy mi? Tudom elég béna vagyok😅
2017. aug. 24. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban még az is bőven jó ha barátok lesztek. 😄 Remény van persze, De előbb ismerkedjetek meg, idővel ha így alakul akkor meg ráértek. :)

De szerintem is menj oda hozza, érdeklődj róla, ilyesmik. 😁

2017. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! És hogy érdeklődjek, róla aztán meg beszéljek meg vele pl.találkákat a kutyák miatt. És akkor úgy majd kérdezzem meg a nevét? Mondjuk jó lenne végre össze futni vele....
2017. aug. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!