Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Jó ötlet?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Jó ötlet?!

Figyelt kérdés

Na hello lányok..😆 (és fiúk) Rengeteg hasonló kérdés van már, de ha van időd, akkor segíts, mert sürgős, és nekem legalábbis nagyon- de nagyon fontos. Van egy lány. 15 évesek vagyunk, nyár eleje óta ismerjük egymást egy közös ismerős által, nem egy városban élünk, kb. 12 km a távolság köztünk, autóval 20 perc, busszal 1 óra. De nem is ez a lényeg. Már többször találkoztunk, neten is elég jókat dumáltunk az elmúlt egy-másfél hónapban. Most megint találkoztunk barátokkal, ő is ott volt és senkit nem ölelt meg mikor ment csak engem.( A közös ismerősünket akivel már x éve ismerik egymást se ölelkeztek és a haverokkal sem) Nem tudom mi van köztünk őszintén mondom. Férjemnek vagyok a telójába is beleírva, sokszor küldd szíveket is, mondd kétértelmű dolgokat, amik tudom hogy nem feltétlenül jelentenek sok mindent.

Szerintem eléggé kedvel, mint párkapcsolatra nem tudom mennyi esély van. Szerintetek elhívjam hétvégén valahova? Egy két napja találkoztunk megint, nem lenne túl nyomulós? Ugye sulikezdés lesz, ezért is szeretnék még akkor találkozni vele amikor van bőven időm és neki is, mivel elég jó gimikbe fogunk menni. Szerintetek hogyan hívjam meg. Főként lányok, ti mit tanácsolnátok?


Bocsi az elírásokért, néhol értelmetlen szövegért, és egymilliószor átbeszélt témáért, de nekem ez fontos, muszáj volt megkérdeznem, erről a konkrét esetről mit gondoltok...🤔

Kösziii!😁😊



2017. aug. 30. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mindenképp pozitív jelek, szerintem tetszel neki. Nyugodtan hívd el valahová, nem lenne nyomulós. Egy fagyi, egy limonádé bármi. Egy állatkert is jó program lehet. A lényeg, hogy légy tökös:D Legyen elég bátorságod, mondj konkrét napot (aztán ha az nem jó neki nem gond, csak lássa, hogy talpraesett vagy).

Sok sikert kívánok, aztán majd írj ide a fejleményekről!;)

14/L

2017. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Az előző válaszolónak teljesen igaza van, ezek jó jelek, nyugodtan elhívhatod :)



Csak egy dolog: 12 kilómétert milyen tragacs busz tesz meg egy óra alatt? :D esetleg akkora kerülőt tesz? Tudom, hogy ez nem ide tartozik, csak kíváncsivá tett ez :)

2017. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
A volánbusz:P
2017. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Átszállásokkal együtt. Először a busz bemegy Pestre, aztán ki is megy, tesz egy kerülőt és ezért egy lesz egy óra...🙄 köszönöm az eddigi tippeket, még jöhetnek.😊👏
2017. aug. 30. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne nyomulós. Hívd el pl. fagyizni, cukrászdába vagy sétálni egy parkba. Sok sikert:)
2017. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Férjem xdd csak nem lehetsz messze egy kapcsolattol :)
2017. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok,



Akkor mindent értek :D. Ezért jó vidéken lakni, ott még az egy átszállás is ritka, nem még az ilyenek :). És köszi a választ a teljesen értelmetlen kérdésemre ;)

2017. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el !!!
2017. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát srácok itt helyben elájulok...még a hasam is elkezdett fájni, pedig nem vagyok ilyen... Ő maga hívott el ma este..😂

Azt mondta, idézem: "amúgy nincs kedved elmenni valahova kettesben?"

2017. aug. 30. 23:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran hívd el, sok sikert! (Amúgy azon fennakadtam, hogy nem 10km/h -val megy a busz :D hogy 12km egy órádba teljen)
2017. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!