Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Jó ötlet?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Jó ötlet?!

Figyelt kérdés

Na hello lányok..😆 (és fiúk) Rengeteg hasonló kérdés van már, de ha van időd, akkor segíts, mert sürgős, és nekem legalábbis nagyon- de nagyon fontos. Van egy lány. 15 évesek vagyunk, nyár eleje óta ismerjük egymást egy közös ismerős által, nem egy városban élünk, kb. 12 km a távolság köztünk, autóval 20 perc, busszal 1 óra. De nem is ez a lényeg. Már többször találkoztunk, neten is elég jókat dumáltunk az elmúlt egy-másfél hónapban. Most megint találkoztunk barátokkal, ő is ott volt és senkit nem ölelt meg mikor ment csak engem.( A közös ismerősünket akivel már x éve ismerik egymást se ölelkeztek és a haverokkal sem) Nem tudom mi van köztünk őszintén mondom. Férjemnek vagyok a telójába is beleírva, sokszor küldd szíveket is, mondd kétértelmű dolgokat, amik tudom hogy nem feltétlenül jelentenek sok mindent.

Szerintem eléggé kedvel, mint párkapcsolatra nem tudom mennyi esély van. Szerintetek elhívjam hétvégén valahova? Egy két napja találkoztunk megint, nem lenne túl nyomulós? Ugye sulikezdés lesz, ezért is szeretnék még akkor találkozni vele amikor van bőven időm és neki is, mivel elég jó gimikbe fogunk menni. Szerintetek hogyan hívjam meg. Főként lányok, ti mit tanácsolnátok?


Bocsi az elírásokért, néhol értelmetlen szövegért, és egymilliószor átbeszélt témáért, de nekem ez fontos, muszáj volt megkérdeznem, erről a konkrét esetről mit gondoltok...🤔

Kösziii!😁😊



2017. aug. 30. 21:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
-utolsó, nézd meg mit írtam feljebb! 👆 Már többen fennakadtak ezen, desajnos ez a busz akkor kerülőt tesz, hogy az hihetetlen, Pestre bemegy ot át kell szállni, és megy ki.. sajnos. De egyébként köszi a válaszokat, természetesen jöhetnek még.👆😀
2017. aug. 31. 09:01
 12/13 anonim válasza:

"Férjemnek vagyok a telójába is beleírva" --> a te férjed? és most mész gimibe? ha van férjed miért pasizol,pláne az ő telefonjáról?


Vagy félreértettem valamit?

2017. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, sok mindent félreértettél. 🙄

De értékelem humorod egy zöld pacsival..

2017. aug. 31. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!