Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor leszek már végre én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek már végre én is boldog?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.

Nem volt még komoly kapcsolatom, igazából úgy semmien. Kavarások voltak inkább. Egyszerűen nem bírom már a magányt. Körülöttem mindenkinek van barátja/barátnője. Én meg itt vagyok egyedül.

Annyira rosszul érzem ettől magam, és nem, nem írígy vagyok. Nem azért kell mert nekik is van, nem erről van szó. Hanem arról, hogy én is nagyon szeretnék boldog lenni, csak ez valahogy nem akar megtörténni!

Nagyon rossz gyerekkorom volt. Na meg soha semmiben nincs szerencsém!

Annyira elegem van az egész életből! Én miért nem lehetek boldog?

Utálom, hogy én csak nézem mások boldogságát, nekem mindig csak mesélik a barátaim, családtagjaim, hogy mik történnek velük..

Én meg csak sírok, és szenvedek, ès csak az álmodozás jut..

Mikor lesz már az amikor én is végre eltudom mondani, hogy boldog vagyok? Mikor fogom majd én mesélni?Komolyan nem értem miért történik ez velem..



2017. aug. 31. 03:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Life's a b*tch. Mindenki életében eljön az a szakasz amikor semmi sem sikerül. Nekem se volt szerencsém vagy 5 éve komoly kapcsolathoz. Ez vn. Foglald le magad mással, nyiss az új dolgok felé. Ha túl sokat görcsölsz a társkeresési problémádon az csak tovább nehezíti az egész helyzeted. 10 ből 9 ember átéli ezt élete során. Fel a fejjel, majd jön valaki aki boldoggá tesz. 20\F
2017. aug. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Udv a klubban. 13 evig minden nap megvertek/megalaztak, 0 onbizalmam volt, most 20 vagyok, szuzen, de mar nem erdekel. Hidd el, meg fogod unni te is par even belul, trust me. Onnantol minden jobbra fog fordulni
2017. aug. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mit mondjak? 27 éves vagyok, sosem volt még kapcsolatom, barátaim sincsenek. Élőben félek megszólítani bárkit, neten senki sem keres, senki sem jelöl vissza, akivel mégis beszélünk, a képem láttán elmenekül. Marad az örök magány. F
2017. aug. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi ez a depi itt? Uram atyam. Utolso: te azonnal kezdj el wowozni, gyorsan fogsz baratokat talalni. Kerdezo: te meg meg ki sem nottel a foldbol. Nyugi, jobb lesz kesobb :D

20/ffi

2017. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Írj rám és beszéljük ezt meg :)
2017. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
semmien
2017. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem most is bejön egy lány.

Elsősegély vizsgámon találkoztam vele újra,azelőtt az általánosban láttam.

Nagyon helyes,kívül belül tetszik nagyon,és az élettel egy hullámhosszon vagyunk.

Egy évvel idősebb,ezért érzem úgy hogy nincs sok esélyem,de legalább sokat beszéltem és írtam vele,szóval megnyugtat amikor vele beszélek.

Próbálkozok,de nyuszi vagyok.

Annyit,hogy az egyik nap nem beszéltünk és most először úgy fogtam fel hogy "jólvan nem érdekel már semmi,majd odavisz a sors ahova akar" erre magától írt rám,magától beszélget velem és egy pici esélyt azért érzek már.

Ne görcsölj rá,vedd be a leszarom tabbletátt és fogsz találni valakit/vagy ő téged akivel lehet valami.

Sok sikert.

16/F

2017. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem kapcsolatban látom az életem kiteljesedését, bár volt egy időszakom amikor különös módon vágytam rá (mint a Rigó Jancsira) de el is vettem az ötletet mert az mutatott rá igazán hogy mennyire is éretlen vagyok még hozzá. Barátnő ha nő vagy, vagy barátok ha férfi? Mi van a közöségeddel, a körülötted lévő emberekkel? Rendben, ismerkedj de ne keresd elkeseredetten a kedvesed.
2017. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor leszel boldog amikor belenyugodsz ebbe , utána meg simán jön egy barátnő egy igazi :) , ne csüggedj ,menj el gyurni l3gy jó izmos és amikor ránézel egy lányra mosolyogva és kedvesen akkor majdmem mindenkinek befogsz jönni :) , a gyurás egy két év alatt teljesedik ki viszont a szép mosoly és a kedves modor az ugy két három honap alatt simán elsajátitható :) ,na keg persze a bő szókincs (a lányoknak bejön ) .... Ha még kell segitsek párt találni irjon privátba bizalommal és örömmel segitek :) ,, itt vannnak a lépések 1. Nyugodj meg :)

2. Szép beszédstílus elsajátítás

3. Kedvesség , elbüvölö mosoly (elbüvólö mosoly az a belülről jövö természetes mosoly )

4. Izomteg növelése (ez azért kell ,mert a külső megfog a benső megtart :) , szóval vannak akik nem születnek arcban szépnek ,de a fiuknál az izom az egy annyira jó dolog hogy az izom egy csunyábbacska fiubol is gyönyörüt csinál :) , tehát ezeket érdemes végigvinned és meglátod be fog jönni :)))))) , első a belső ,második a külső ,de az is fontos hogy legyél rendezett :) , legyen önbizalmad (nincs veszteni valod ) , ismerkedési helyek : park,bevásárló központok ,piacok ,könyvtár , buszmegállok , és az utcán járókelő emberek .... NEM KELL FÉLNI AZ ISMERKEDÉSTŐL ÉS ATTÓL HOGY MEGSZÓLÍTASZ VALAKIT , hidd el ha egy lány foglalt de te odamész és probálkozol ha foglalt is sem fog.megharagudni sem a fiu sem a lány :) ,sok sikert 'egy legény ' :))))

2017. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt is rengeteget lehet változni jó irányba , szoval az is lehet hogy holnap leszel boldog meg az is hogy egy hét mulva..... Ja meg a külső lefogadom hogy szép fiu vagy ,csak még nem ismerkedtél :D , nagymamám is azt mondta "csuny fiu nincsen csak van aki szebb más meg nem annyira ", de hidd el ez abszalut nem külsőre megy hanem leginkább belsőre ;) , sok sikert :)
2017. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!