Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok olyan virágokat írni...

Tudtok olyan virágokat írni amik jelentése azt fejezi ki, hogy spirituálisan megtisztulok, boldog leszek, mert védve vagyok?

Figyelt kérdés
Tetováláshoz kéne az ötlet. Virágtetoválást szeretnék, de olyat, amit nem annyira divat tetováltatni, szóval nem tucat. Előre is köszönöm!

2017. jún. 20. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég sokan tetováltatnak lótuszt,de szerintem ez még igy sem az "ťucat kategória" mert spirituális is,és nagyon sokféle variációt varrathatsz magadra,javaslom nézz utána neten. Ezt tudom ajánlani ha jelentéssel bíró virágot akarsz. Én szintén tervezek egy lótuszt ,egy nagyobbat a hátamra.Ha neked jelent valamit akkor ne érdekeljen hogy tömeg vagy sem,viszont ezt tényleg rengetegféleképpen lehet ábrázolni :)sok sikert a tetoválásodhoz! :)
2017. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!