Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány barátomnak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátomnak van barátja, mennyire szabad ezt megkérdezni?

Figyelt kérdés
Szóval megkérdezhetem, hogy ha nem lenne barájta mennyi esélyem lenne nála? Ti hogy reagálnátok?

2017. szept. 1. 16:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tudom... :P
2017. szept. 1. 18:33
 22/27 anonim ***** válasza:

Gondolj bele abba, hogy ha a mostani barátja mellett képes perverz dolgokat írni egy másik srácnak, akkor ha te lennél a pasija, valószínűleg akkor is megtenné. Én nem erőltetném a lányt. Egyébként meg értem én, hogy pozitívum, de jó tanácsként, ne ez legyen az elsődleges tulajdonság, amit keresel egy lányban. Már csak azért se, mert előadni bármit elő lehet.

16/l

2017. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem biztos, mivel elég kevés közös témája van bárkivel...

Nincs sok barátja végülis. Talán 3-4 velem együtt.

2017. szept. 2. 22:38
 24/27 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz hozzá! Nem az a lényeg, hogy lesz-e kivel ilyet csinálnia, hanem, hogy képes-e rá...
2017. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nehéz kérdés. Majd meglátom ha összejön
2017. szept. 2. 23:01
 26/27 anonim válasza:

Hát nyilván ne így kezd, hogy nem lenne pasid... Maximum úgy tudnám elképzelni ezt, ha olyan beszélgetést folytattok, ahol el ejted megjegyzésként, hogy "bezzeg ha akkor nem mondok nemet neked...!" Vagy hasonlót.


Bár nem tudom, kicsit gáz ahogy jellemzed őt. Egy kommentedben leírod a pozitív tulajdonságait, ahol a perverség élvez első helyet, majd az összes többi válaszban is csak ez jelenik meg: "perverz lány". Miért nem azt hangsúlyozod, hogy olyan jó vele beszélni, elmélyülten tudtok kommunikálni, végre valaki aki megért, stb, de csak azt látom te arra fekteted a hangsúlyt, hogy juj de perverz, úgyhogy nagyon gerjedsz. Én nem örülnék neki lányként, ha valaki akivel állítólag nagyon jóban vagyok, csak ezt tudja kihangsúlyozni rólam pozitív tulajdonságként.

Másik jó tanács, lépj fel valami noname chatre ahol csupa ilyennel fogsz találkozni, ott a kutyát sem érdekli, hogy van-e faszija vagy sem.

2017. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Én nem említettem a válaszom után hogy perverz, csak valamiért mindenki azonnal erre ugrott rá...

Mintha engem csak ez érdekelne...

2017. szept. 3. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!