Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kb.1 hónapja megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.1 hónapja megismertem egy fiút, és nem tudom mitévő legyek, mert kissé bonyolultak a dolgok. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Mint már említettem, kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg egy buliban. Már akkor egy hullámhosszra kerültünk,és nagyon jól éreztem magam vele.Én személyszerint azt hittem,hogy annyi..többé nem is látom..de nem így lett,messengeren elkezdünk beszélni napi szinten,azóta 3x találkoztunk még. Mind a 3 találka csodálatos volt. Csak kissé zavar a bizonytalanság, hisz az utolsón is csókkal köszöntött,csókkal búcsúzott. Néha teljesen olyan érzésem van,mintha járnánk,néha viszont teljesen idehgennek tűnik. Csak az a gond,hogy minél jobban megismerem, annál jobban megszeretem. És ugye itt a nyár vége,ő hamarosan vissza megy Pestre(ő is szegedi,mint én,csak Pesten tanul). Valószínű holnap is találkozunk,és nagyon izgulok. Nem beszéltünk még komolyabb dolgokról,szóval rengeteg a kérdőjel :( és rettenetesen félek..nem tudom,hogy felhozni a témát..próbáltuk felhozni néha,de mindig elterelődött :( nagyon szeretném tisztázni vele,hogy akkor mi is van köztünk,de félek a csalódástól,és nagyon

félek attól,hogy elveszítem. Hisz én belemennék távkapcsolatb...de ehhez nem vagyok elég én,egyedül. Tudom lehet,hogy ezek hülyén hangzanak..és valakinek elképzelhetetlen a gondolat,hogy 1 hónap után szerelembe eshet valaki..de ez így van. Szeretem és nagyon hiányzik. :(

17\lány



2017. szept. 2. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy valaki 1 hónap alatt szerelembe essen valaki iránt. Amit írtál, egy igen érdekes story. Szerintem nem kell aggódni, mondd meg mit érzel iránta. Vagy az a válsz hogy nem (remélem nem ez), vagy, hogy igen. Nem esetén 1 embert vesztel, akit úgy se látsz minden nap az utcán, így nem lesz kínos. Tudom, rossz érzés, de túlesel rajta és lesz majd más. Ahogy írtam, szurkolok nektek és remélem nem így lesz. Ha viszont igen, akkor minden happy, csak a távkapcsolat nehéz. Nehéz elviselni, hogy nincs melletted, nem ölelheted át, stb. De legalább találkoztok néha, amikor tudtok, és ha minden úgy akarja, te is Pestre mégy, vagy ő megy haza és sok időt lehettek együtt. Ez csak az én elméletem, ne hidd, hogy szóról szóra minden így történik, mert ahány ember, annyi féle... A lényeg az, hogy mondd el érzéseid, mert nagy a rizikó, hogy elveszítheted.
2017. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, amúgy 16/F
2017. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!