Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

15L

Szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe.

3 éve ismerjük egymást és elég mély a kapcsolatunk.

Hamarosan itt a szülinapja és szeretném elmondani neki akkor.

Megértem ha ő nem így érez irántam, de nem szeretném ha emiatt megszakítaná velem a kapcsolatot.Szerintetek hogy kéne közölnöm vele?Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. szept. 3. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a fenének közlöd akkor vele?


Ha ő CSAK a fiúkat szereti, akkor sanszos, hogy másképp fog hozzád állni.


Nekem egyik haveromról derült ki, hogy biszex, de nem úgy mondta, hogy tőlem akarna valamit, így igazából nem nagyon érdekel.


20F

2017. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ha nem mondod el neki. Ha ő nem vonzódik a lányokhoz, akkor nincs sok értelme elmondani neki. Utána már úgyse fog tudni úgy állni hozzád.. Sajnos ez az igazság. Ha úgy van próbálj meg puhatolózni....de szerintem inkább ne.
2017. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szülinapján beszéld meg ezt vele... ki tudja, hogy sül el.
2017. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!