Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Van olyan hogy bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan hogy bejön nektek egy csaj (pl suliban) es ha elmegy melletted nem mersz ránézni? Vagy éppen direkt nem nézel oda?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Néha, de inkább keresem a tekintetét annak a lánynak, aki tetszik. Persze vannak kivételek, de inkább a fentebbi az átlagos :)



16/F

2017. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy direkt nem nézek oda:D
2017. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen mindig ez van, ha tetszik akkor direkt kerülöm, nem nézek rá, nem érdeklődök iránta, mivel amint tetszik valaki egyből úgy gondolom hogy túl jó lenne hozzám ezért esélyt sem adok a dolognak.

F

2017. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért ez nem túl jó hozzáállás :(
2017. szept. 4. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is ezt csinálom, bár ez változó. Van, akire direkt nem nézek, azért, mert bejön, de valakit meg direkt nézek, mert bejön :D

Nem is tudom mitől függ, mikor milyen kedvem van... De a kérdésre válaszolva igen, van :D

2017. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En se nezek soha arra aki tetszik direkt hogy nehogy eszrevegye ami tudom gyerekes de ez van:Dd csak en lany vagyok
2017. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jó hozzááláás , de ettől független már nem fog változni, mivel már felnőtt lettem és ahogy a pókemberben is elhangzott amilyen ember most leszel olyan maradsz örökre :) retardált lettem a lányok terén mivel semmi tapasztalatom nincs így minek erölködjek, kinek kéne olyan akinek még azt is megkéne tanítani hogy kell a kezét megfogni egy lánynak.. Nem vagyok hülye, nem álmodozok feleslegesen, tudom hogy egy lány/nő nem dédelgetni akar valakit, szóval e van.

#3-as voltam.

18f

2017. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nálam is van, hogy direkt nem nézek oda, ha valaki tetszik. Észrevenné és nevetségesnek tartaná, hogy mit akarok tőle pont én.


Utolsónak: Vannak olyan lányok, akik szívesen lennének tapasztalatlan fiúval. :) Én pont olyan vagyok ebben, mint te, csak lányban. A kiszemeltem sajnos az ellentéte ennek, így valószínű többet várna egy kapcsolattól is, mint én.

2017. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "nem mer" ránézni?

(Az még feltűnőbb)

2017. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!