Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elegem van hogy állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van hogy állandóan visszautasítanak a lányok. Lassan 17 évesen semmire se jutottam. Boldogtalan vagyok. Mit tegyek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval nemsokára 17 éves leszek.13 éves koromba lettem először szerelmes,de a lány csak barátként kedvelt.Nehezen,de túl léptem rajta.Jött a következő,aki kisebb kezdeményezéseket tett,hogy amikor nagyihoz lemegyek falura akkor majd találkozhatnánk párszor.Találkoztunk is sokat de végül nem jöttem be neki én pedig bármit megtettem volna érte.Azután az interneten ismertem meg lányokat akik közel laknak hozzám,vagy 1-2 személyes találkozás után bejelöltem őket de nem jutottam semmire.Jó pár héttel ezelőtt megint megismertem egy lányt aki konkrétan bulizni hívott engem.Ő jelölt be facen is előbb mint hogy én megtehettem volna.Mondom magamnak túl sok csalódásom volt,nem bízom el magam,beszélgetek vele de nem lesz semmi beleélés.Csak barátok vagyunk,semmi több.Viszont váratlan fordulat hogy kiderült sok közös van bennünk és sokat irkáltunk egymással.A buli pedig nem jött össze mert egyéb okok miatt ő nem tudott elmenni állítása szerint.Ennek ellenére folytattuk a beszélgetést. Volt hogy ő írt egy nap előbb rám hogy mit csinálok,stb. Nem tudtam magamnak parancsolni,megszerettem a lányt.Vettem bátorságot magamon és mondtam neki hogy elvinném valahova szívesen,de ő szerinte ráér és hagyjuk a témát.Még itt nem is voltam letörve.Azután pedig 4-5 napig nem is írt rám meg semmi.Már ideges voltam,ezért elkezdtem ráírni és pillanatokon belül mint régen dumálni kezdtünk.Mondta hogy a mamájához kell bemenni bp re,megkérdeztem hogy bekisérhetem-e,amire az volt a válasza hogy ha akarok jöhetek.Itt elegem lett.Ha érdekelném nem ez lenne a válasza.Azóta két nap telt el de semmi.

Mai nap nem tudtam figyelni az iskolában,folyamatosan a fejembe járt.

Hazaértem,letettem a cuccaimat és csak úgy elkezdtem sírni.Akarok tőle többet,de inkább azért sírtam mert már a teljesen jól induló kezdeményezéseknél sem jön össze semmi.

Pár bizalmas ismerősömet kérdeztem,mindkét nemből kaptam többnyire pozitív visszajelzést,de szerencsétlen vagyok.Mit tegyek?

A másik,hogy amúgy a szüleimmel sok gond van,de mindenbe támogatnak.Támogatják pénzel hogy most elkezdjem a kreszt meg a többit ami kell a jogsihoz,hitelek ellenére jól élünk,egészséges vagyok,mégis csak a kapcsolat ügyek miatt úgy érzem cserélnék a korábban életdús lánnyal akit sajnálatos módon a napokban találtak meg holtan.Nem helyes tudom,de ki vagyok készülve.

Köszönöm hogy végigolvastátok.



2017. szept. 5. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meglesz a jogsid, vegyél kocsit, azt le se fogod s**rni hogy nincs csajod ;)

20/F

2017. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legfőbb problémád, hogy már túl görcsösen akarsz találni magadnak egy barátnőt.

Próbálj lazán viselkedni a lányok közelében, ne az süssön rólad, hogy neked a boldogságod azon múlik, hogy összejöttök-e vagy sem.


Először az életedet tedd rendbe, és ha boldog leszel egyedül is akkor ezt a csajok is meg fogják érezni.


Mellesleg ne csak magadat hibáztasd, nagyon sok oka lehet még annak a csaj részéről is, ha hirtelen abbamarad a kapcsolatotok fejlődése egy jó kezdet után.

2017. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jol irta a kettes. Tul erolteted ezt a dolgot. Hagyjad folyni az életet. Majd megtalál a szerelem magátol téged. ELoszor tanuld meg élvezni az életedet. Járj bulizni a barátokkal, sportolj, tanulj, csináld meg a hajtásit. Ha elégedett leszel magaddal, magabiztosabb leszel, még a szerelem is hamar megtalál. Nem vagy semennyire se elkésve. 17 évesen még nem olyan nagy probléma, ha nem talál meg a szerelem. En foiskola 2. ban jottem ossze elso szerelmemmel. Vele is vesztettem el. Nos nem tortent semmi tragedia. Itt vagyok, elek ugyan ugy. Megy az élet. Elvezd azokat a dolgokat amik vannak, és ne eroltesd a szerelmet. Azt a nok valahogy megerzik. Csak legy természetes.

26F

2017. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elsővel egyetértek :D

Nem kell ezzel foglalkoznod, átérzem a helyzetedet, nekem eddig volt hogy éveken át nem volt barátnőm

Tanulj, kezdj el pénzt keresni, és lehet hogy egyetemen vagy munkahelyen megtalálod életed szerelmét ;)

Statisztikailag meg egyre nagyobb az esélye :D

2017. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából utóbbi időkben lazára vettem a dolgot,megint megismertem egy lányt.Nem bíztam el magam,mondom arra jó hogy dumáljak vele meg találkozzak vele és nem is akarok többre gondolni.Bejelöltem de visszajelölni még mindig nem jelölt napok óta.

Folyamatosan hangulatingadozásaim vannak.Amikor felkelek mindig nagyon rosszul érzem magam lelkileg,a nap végére pedig "majd eljön az időm" felfogással vagyok,táncolgatok,zenét hallgatok reggel pedig megint szomorú vagyok.

Mondom magamnak elkezdek facebookon ismerkedni.Öt lányt jelöltem be,az egyik letiltott,a másik 4 csak elutasította a felkérést.Haverral bementem a belvárosba,piálgattunk,nevetgéltünk,megnézi telefonját és micsoda véletlen az egyik csaj elkezdte bekövetni és lájkolgatni a képeit instagrammon.Mondom WTF?Komolyan hogy lehetek ekkora szerencsétlen?

Következő hétvégén megint az utcákat fogjuk járni,szórakozni szeretnénk,gondoltam leszólítok lányokat vagy valami csak nem tudom mi lenne rá a reakciójuk.

Egyébként a KRESZ meg elsősegélyt megszereztem.Már csak a forgalmi van,kocsit is nemsokára kapok és mégsem vagyok valami boldog pedig próbálkozok és tudom hogy örülnöm kéne neki.

Végszóra pedig köszönöm neked is hármas,de te továbbtanultál,én nem fogok.Régi álmom munkáját fogom végezni ahol nem éppen célszerű kollégákkal ismerkedni szóval mindenhogy látok egy kis esélyt párkapcsolatra,csak arra nem hogy majd pont munkahelyen fogok szerezni barátnőt.

2017. szept. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!