Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akivel elkezdtem ismerkedni és minden tök jól haladt. De aztán egyszer csak eltűnt fb-ról(azóta se volt fent). Arra gyanakodtam hogy lekoptatott de mikor találkozok vele(suliban) mindig köszön.

Most akkor mi van?

És mit csináljak hogy ez megoldódjon?



2017. szept. 7. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal kéne kezdened, hogy oda mész hozzá és elkezdesz beszélni vele (de még nem a lényegről), és 1 idő után megkérdeznéd hogy, például: "Amúgy a facebookoddal mi lett?" és válaszol rá, innen pedig majd lesz valami témátok.
2017. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!