Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
van egy lány barátom akibe szerelmes vagyok. most mondta el hogy azért nem jön össze velem mert barátok vagyunk és ha szakítanánk akkor tönkre menne a barátságunk. most mit csináljak? mindketten 18 évesek vagyunk ha ez számit.
2017. szept. 9. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan én nem látom ennek az állításnak semmi alapját. Ezt vele kell megbeszélned.
2017. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok most én is, azzal a különbséggel hogy én vagyok a lány és nekem mondta ezt a barátom. Mi közel 10 éve ismerjük egymást szóval én főleg emiatt nem mentem bele az egészbe. Kb testvérként tekintek rá. Nemtudom ti mennyi ideje ismeritek egymást de nem tudsz nagyon mit csinálni a helyzettel. Lehet az is hogy nem akarta elmondani hogy nem vagy az esete. Nemtudom. Én próbálnám elfelejteni 19/L
2017. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!