Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

Úgy jöttem egy fiúval ősze hogy már lassan háromnegyed éve szerelmes vagyok belé és azt írta hogy engem választ de

15-20 perc múlva azt mondta hogy mást választ...

Pedig nagyon aranyos dolgokat mondott de az úgy látszik mind hazugság volt.

Most irtam neki hogy miért hazudta azt hogy még karcolja magát a barátnőmnek el mondta hogy azért mert én is de én rá kérdeztem mert nem tudja hogy a csaj el mondta nekem na meg az ő szájából akartam hallani erre ő azt írta hogy már kib*sztul ki van tőlem és hogy mondjak egy utolsó szót én azt mondtam hogy szeretlek.

De muszáj volt nekem le tiltanom mert már sírtam és nem bírtam azt hallgatni ahogy bánt

Most mit tegyek én szeret őt és nem akarom el felejteni?!



2017. aug. 3. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok a fránya vesszők valahogy kimaradtak a szövegből, és így eléggé értelmetlen és átláthatatlan betűhalmaz lett. De, ha sikerült jól értelmeznem, akkor annyi a szituáció, hogy Te szereted, de Ő ezt nem viszonozza. Ilyen esetben akárhogy is nézzük, akárhogyan is finomítjuk, de nincs megoldás. Nem lehet valakit szerelemre kényszeríteni.
2017. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem írtad ki esetleg már egyszer nemrégiben? Mindegy, ha nem te voltal a masik kerdes, akkor is ugyanaz a helyzet, úgyhogy linkelem, remelem segít!


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2017. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az előbb linkelt példa jutott eszembe. :D Ott megtalálod a válaszomat is ;)
2017. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!