Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem biztos a fiu az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem biztos a fiu az erzeseiben? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy enis meg o is 15evesek vagyunk es egy gimnaziumba jarunk.

Mar fel eve hogy beszelunk es ez alatt valamifele erzesek is lettek bennem es par honap kinlodas utan bevalottam neki. Ugy volt hogy en is bejottem neki,majd talalkozunk.

Hatigen ebbol nem lett semmi,par hetig beszelgettunk nagyon kedves volt aztan eltunt.

(Ez igy augusztusba volt)

Suli kezdeten amikor talalkoztunk nem koszontem neki vissza ez neki nem tetszett es ramirt,majd kertem tisztazza magat mit akar,erre aztmondta hogy "nem tudja mit akar" es hogy nem lenne ideje

Ez utan megint eltunt es most jelenleg megint kerdesekkel vagyok teli hogy miert van ez.


2017. szept. 10. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a fiúk nagy része nincs ilyenkor rendbe magával. A volt barátommal (ő 16) azért szakítottunk, mert azt mondta, nem érti magát (+bejött a képbe az a bizonyos 3.). Ugy értem nincs még kialakulva a személyiségetek, a srác valóban össze-vissza kavar, de bizonyos értelemben erről nem ő tehet. Szegény fiúk nagyrésze 15-16 évesen agyban még nem tart ott, hogy kapcsolat, csak hogy "uuuudejocsaj"... Így kell elfogadni őket. Te ne legyél emiatt szomorú, mert nincs értelme olyan miatt bánkódni, aki ilyen ovis... (15/L)
2017. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 evesen egy fiunal erzes cimszo alatt max merevedes szerepel, ilyen kamuszovegeknek meg ne higgy, hogy o "nem tudja mit akar", meg "nincs ideje"..ha szerelmes valaki, akkor nem mond ilyeneket, csak rajott, hogy te nem olyan lany vagy, aki gyorsan szetteszi neki a labat, ezert nem akar semmit.
2017. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehat akkor elkene felejtenem?

Vagy mit javasoltok?

Mert mindennap latom szinte es mosolyog meg koszon de nemertem miert ha kozbe meg vissza irni se kepes

2017. szept. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!