Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet néha egy 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet néha egy 14 éves lány és egy 25 éves férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés

Vagy mindig zátonyra fut a dolog és úgyis csak ellenezné mindenki? A lány idősebbnek néz ki a koránál, mindenki olyan 18 évesnek saccolja, sokak szerint elég csinos, legalábbis folyton próbálkoznak nála. Már gimis szóval nem általános iskolába jár. A "fiú" kábé tökéletes külsőre és belsőre is, már a saját lábán áll évek óta, jól megy neki anyagilag is, de okos és nagyon különleges személyiseg. Sokáig nem kezdeményezett egyáltalán, nem is akarta ezt az egészet. De aztán már nem sokáig játszhatta meg magát és elmondta, hogy ő is szerelmes a lányba. Még nagyon kezdetleges a dolog egyenlőre a fiú sem tudja hogyan tovább. Még csak egymásnak vallották be, hogy mit éreznek, csak mindennél jobb a másikkal lenni és igazából ő kell, ennyi. Csak a korkülönbség... Tudom felesleges ez a narráció úgyis mindenki tudja, hogy rólam és a barátomról van szó, de így talán kevésbé kiakasztó vagy nemtudom...Szülői részről elég szigorúak, de anyukámmal nagyon jóban vagyok, és a nővérem is tudja már félig meddig. Olvastam már egy pár ilyen sztorit és hát van, hogy működik a dolog és házasság lesz belőle meg ilyesmi :) De nagyon sokan nagyon rosszakat is írnak én meg nem szeretnék ilyeneket kapni, nem is értem de komolyan, hogy miért baj ez másnak. Nem csak kihasznál vagy szédít, komolyan vesz engem. Ha leírnám az egész sztorit mindenki átfogóbb képet kapna, és rájönne erre de most azt nem szeretném tudjàtok :) Ja és az sem történt még meg amire mindenki gondol.

Szóval működhet? Tudtok esetleg személyes példát? Hogyan kellene tálalni ezt otthon? Probléma ez egyáltalán vagy csak túlpörgöm?


2017. szept. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, még nagyon fiatal vagy, egészen mások a vágyai mint neked. A szüleim között is 11 év van, de ők akkor kezdték amikor a lány volt 19.
2017. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem jobb ha titokban tartjátok

Minden börtönben a pedofilok a boxzsákok és guminők

2017. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én 16-17 évesen jöttem össze egy nálam 10 évvel idősebb sráccal. Szerintem az ilyen kapcsolatok 99%-ban csak ideig-óráig működnek.

Ilyen fiatalon még sokat számít az a 11 év. Teljesen más élethelyzetben vagytok, mások a problémáitok, nem értitek meg egymást teljesen. Ez ellen nem tudsz mit tenni, egyszerűen te még nem élted át azt hogy pl: egyedül kell élni, dolgozni, mindent saját zsebből fizetni.

Mi 1,5 évig voltunk együtt. A szüleim természetesen nem voltak elragadtatva a sráctól, nem szerették (de ezt max. nekem mondták, vele sosem éreztették). Aztán igazuk is lett :)

De nem bántam meg, első nagy szerelem volt.

Viszont az érdekelne hogy egy 25 éves férfi mégis milyen helyzetben ismerkedik meg egy 14 éves lánnyal?

2017. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, hogy idősebbnek nézel ki a korodnál, de ettől még teljesen más világ vagytok. Ő neki már szüksége van pár dologra, amit neked még nem nagyon kéne megadni neki. Remélem érted mit akarok ezzel mondani... Vagyis írni.
2017. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ne verjétek nagydobra, de szerintem megpróbálhatjátok a dolgot. Ha mem sikerül, hát nem sikerül, de egy próbát lehet, hogy megér. Viszont az a véleményem, hogy az... intimebb kapcsolattal jobb lenne várni. Szerintem kevés korodbeli lány "kész" az ilyesmire lelkileg (főleg egy felnőtt 25 éves ferfival), bár téged nem ismerlek, lehet, hogy nálad más a helyzet. Minden esetre ha ő hajlandó várni rád pár hónapot/évet, akkor valszeg jók a szándékai.
2017. szept. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
11 rohadt év különbség azért nem semmi, lazán lehetnél a bátya, ez eléggé sok, sőt már már undorító és beteges.
2017. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!